x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Multivitamin Power Firm Sıkılaştırıcı Komplex 15 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Multivitamin Power Firm Sıkılaştırıcı Komplex 15 ml

335,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Anti Aging Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cildi sıkılaştırarak genç bir görünüme kavuşturur.
Güncelleme Tarihi : 30.06.2016 - Perşembe
Boyut : 15 ml
Özet Bilgi : Olgun ve zamansız yaşlanan ciltlerde göz çevresindeki çizgileri azaltmaya yardımcı üründür. Cildi düzenleyen ve serbest radikallere karşı savaşan ürün cilt hasarlarını azaltır. Cildin elastikiyetini arttıran ürün çevresel hasarlara karşı cildi korur. Cildi sıkılaştırır ve ince çizgilerin görünümünü azaltır. Ciltteki nem kaybını azaltır ve kuruluktan kaynaklanan hasarları giderir. Yeterli miktarda ürün göz bölgesindeki yaşlanma belirtilerinin olduğu yerlere yoğunlaşarak tüm göz çevresine uygulanır.

Dermalogica Multi vitamin Power Firm Sıkılaştırıcı Komplex

İnsan hayatında kadınlar başta olmak üzere kırışıklıklar son derece sıkıntı veren bir durumdur. Bir insanın cildinde yer alan kırışıklıklar yaşlılık belirtisi anlamına gelir bu nedenle erken yaşta kimse bu belirtilere maruz kalmak istemez. En çabuk kırışan bölgelerden biri göz bölgesidir. Mimikler, güneş ışınları ve yaş faktörü bu kırışıklıklara neden olan temel faktörlerdir. Birde cilt yapısı normal değil de kuru bir cilt yapısıysa kırışıklık problemi kaçınılmaz hale gelmektedir.Böylesi durumlarda yapılacak olan bakım ve bu bakımı yapan ürün seçimini iyi yapmak gerekmektedir.

Uzmanlarında önerdiği Dermalogica Sıkılaştırıcı Komplex olgun ve zamansız yaşlılık belirtisi gösteren ciltler için üretilmiş bakım ürünüdür. Sıkılaştırıcı özelliği sayesinde daha genç ve pürüzsüz bir görünüm sağlar.

Göz çevresinde oluşan ince ve derin çizgileri gidererek pürüzsüz bir doku oluşumu sağlar. Bakım uygularken kuruluk ve tahrişlere neden olmaz. Dermalogica Multi vitamin Power Firm Sıkılaştırıcı Komplex, kurumuş olan göz çevresini nemlendirerek, yumuşaklık kazandırır.

Dermalogica Multi vitamin Power Firm Sıkılaştırıcı Komplex Özellikleri

  •        İçeriğinde cildin yeniden yapılanmasını sağlayan antioksidan vitaminler, koruyucu silikonlar ve kırmızı deniz yosunu özü barındırır.
  •        İçerisinde bulundurduğu A, Cve E vitaminleri, yenilenme sürecini arttırır ve elastikiyetini güçlendirir. Bunun yanı sıra cildin yumuşamasına ve serbest radikallere karşı daha dirençli olmasına yardımcı olur.
  •        Ciltte eriyen silikonlar sayesinde ince çizgiler zamanla kaybolur. Cilt dokusu da pürüzsüz bir görünüme bürünür.
  •        Yeşil çay özü ise iritasyonun yatışmasına yardımcı olur.

Ürünün Kullanımı:  Günde iki kez, sabah ve akşam kullanımı uygundur.

Ürünün İçeriği: Red Carolina Seaweed olarak da adlandırılan kırmızı deniz yosunu, A, C, ve E vitaminleri.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.