x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Multivitamin Hand and Nail Treatment El ve Tırnak Bakımı 75 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Multivitamin Hand and Nail Treatment El ve Tırnak Bakımı 75 ml

165,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : El ve Ayak Bakımı
Ürün Özellikleri : Kuruyan ve çatlayan elleri nemlendirerek bakımını yapar.
Güncelleme Tarihi : 30.06.2016 - Perşembe
Boyut : 75 ml
Özet Bilgi : Her cilt tipine uygun olan ürün kuru, nemsiz ve çatlamış olan ellerdeki yaşlanma belirtilerini düzenler ve besleyici bakım sunar. Kolay emilen ürün elleri ve tırnakları nemlendirir ve çevre koşullarına, soyulmalara karşı korur. Zamansız yaşlanma belirtilerini tersine çevirir. Cilt tonunu aydınlatan ürün rahatlatıcı ve nemlendirici bakım sağlar. Yumuşaklık sağlayan ürün cilt yaşlanmasını kontrol altına alır ve ağırlık hissi yaratmadan rahatlama sağlar. Gün içerisine ihtiyaç duyuldukça ellere ve tırnaklara nazikçe uygulanır.

Dermalogica Multi Vitamin Handand Nail Treatment El ve Tırnak

Vücudumuzun bir diğer hassas noktası da ellerdir. Ellerde çatlama ve kuruma gibi sorunlar meydana gelir. Bu sorunların genelinde çevresel faktörler yer alır. Bunun yanında birazda dikkatsizlik sonucu problemler oluşur. Ellerin sürekli yıkanması ve suya maruz kalması bu gibi sorunların temel sebeplerinden biridir.

Ellere uygulanacak bakım cilt tipine uygun olarak seçilmezse bu sorunlar daha da artabilir. Eller dışında tırnaklarda bazı sebeplerden dolayı hasar görür. Örneğin; oje sürmek ve bu ojeyi çıkarmak için kullanılan asetonlarda tırnaklara zarar verebilirler.

Kalitesiz ve cilde uygun olmayan kimyasallar içeren sabunlar, cildin ihtiyacı olan nemini kaybetmesine neden olur. Bunun dışında bulaşık deterjanlarına ellerin maruz kalması, çok soğuk veya sıcak suya ellerin temas etmesi, kuru ve soğuk havalarda ellerin sert rüzgârlara maruz kalması bu gibi sıkıntıları çıkartan diğer etkenlerdir.

Ellerin ve tırnakların narin görünümünü korumak için uzmanlar Dermalogica Multi Vitamin Handand Nail Treatment El ve Tırnak Bakımı ürününü tavsiye ediyorlar.

Dermalogica Multi vitamin Handand Nail Treatment El ve Tırnak Bakımı Özellikleri

Tüm cilt yapılarına uygun bir üründür. İçeriğindeki bitkisel özler sayesinde tırnaklar daha diri, daha güçlü bir yapıya sahip olarak, kırılma ve incelme gibi sorunlar yaşamazlar. Serbest radikallerin ciltte yarattığı hasarları gidermeye yardımcı olur ve bu sırada ellerde yapışkan bir his bırakmaz. Yapay koku ve renklendirici içermez.

Nemlendirici özelliğini içeriğinde bulunan panthenol, greyfurt ve yosun sayesinde sağlar. Serbest radikal hasarlarına karşı ise antioksidan özelliğe sahip C vitamini, üzüm çekirdeği ve gingkobiloba maddeleri sayesinde mücadele ederek el ve tırnakların korunmasına yardımcı olur. Meyan kökü sayesinde lekeleri azaltır ve cildin ferahlamasını sağlar.

Ürün Kullanımı : Eller yıkandıktan sonra veya istenilen her zamanda el ve tırnaklara masaj yapılarak uygulanır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.