x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Multi Active Toner Nemlendirici Sprey 250 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Multi Active Toner Nemlendirici Sprey 250 ml

200,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Nemlendiriciler
Ürün Özellikleri : Cilt yüzeyini yumuşatırken, cildi nemlendirir ve ferahlatır.Daha fazla nem sağlamak için cilt gözeneklerinin emilimine yardımcı olur.
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 250 ml
Özet Bilgi : Tüm cilt tiplerinin kullanabildiği ürün nemlendirici yüz spreyidir. Hafif yapılı ürün toniği nemlendirir ve ferahlatır. Cildi düzenleyen ürün nem emilimini sağlar. Cildi hazırlamaya yardım eden ürün ciltte gözeneklerini sıkılaştırır, nemlendirici bakım sunar. Yeterli miktarda ürün cilt temizlendikten sonra tüm yüz ve boyun bölgesine püskürtülerek uygulanır.

Dermalogica Multi Active Toner Nemlendirici Sprey

İnsan vücudu yaşamsal fonksiyonlarını devam ettirmek için suya ihtiyaç duyar. Özellikle cilt sağlığı açısından suyun önemi çok büyüktür. Cildin güzel görünümünün bozulmaması için suyun ve dolayısıyla nemin büyük yeri vardır. Nem cildin doğal görünümünü sürdürmesine ve sağlıklı bir yapıya sahip olmasına destek olurken, azalması ise ciltte ciddi problemler çıkartır.

  • Ciltteki nem kaybına neden olan faktörleri şöyle sıralayabiliriz:
  • Cildi temizlerken sıcak suyun aşırı kullanımı
  • Deterjanla temizlenen kıyafetlerin vücuda teması
  • Sert esen rüzgârlara sürekli maruz kalınması
  • Egzama ve sedef gibi cilt sorunları
  • Hızlı kilo vermek için yapılan kontrolsüz diyetler

Bu sebeplerden ötürü cilt su kaybına uğrayarak nemsiz kalır ve kurumaya başlar. Bununla birlikte ciltte sürekli bir kaşıntı, bu kaşıntıyla birlikte de cildin üst tabakasının pul pul soyulmalar baş gösterir. Nemsiz kalan ciltlere zamanında önlem alınmadığında erken yaşlanma problemi ortaya çıkacaktır. Dermalogica Multi Active Toner Nemlendirici Sprey, ciltteki bu sorunları çözmek için üretilmiştir.

Dermalogica Multi Active Toner Nemlendirici Sprey İçeriği ve Özellikleri

Dermalogica Multi Active Toner Nemlendirici Sprey, tüm cilt tiplerine uygun olarak tasarlanmıştır. Cildin su emme gücünü arttırarak, gözenekleri kirlerden ve yağlardan arındırır. Böylelikle cilt sürekli nemli kalır. Su kaybından dolayı oluşan kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.

Cilt tarafından kolayca emilebilen bir dokuya sahip olduğundan, ciltte yapışkanlık hissi bırakmaz. Dermalogica Nemlendirici ürün içeriğinde Aleo Vera özü bulunduğundan, cilt ferahlarken; Lavanta özü sayesinde de cildi yumuşatır ve arınmasına yardımcı olur. Yapay koku ve renklendirici içermez. Kolay kullanım elde edebilmek için, sprey şeklinde tasarlanmıştır.

Ürün Kullanımı : Yüz ve boyun bölgesi temizlendikten sonra bu bölgelere eşit miktarda püskürterek masaj yardımıyla uygulanır.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.