x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Invigorating Shave Gel Tıraş Jeli 177 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Invigorating Shave Gel Tıraş Jeli 177 ml

118,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Tıraş Serisi
Ürün Özellikleri : Cildin nem kaybının yeniden kazandırılmasına yardımcı olur.Cildi besler ve tıraş esnasında kolaylık sağlar.
Güncelleme Tarihi : 30.06.2016 - Perşembe
Boyut : 177 ml
Özet Bilgi : Olgun ve zamansız yaşlanan ciltler için geliştirilmiştir. Serinletici jel yapısı ile tıraş sonrasında meydana gelen olumsuzlukları yaratmadan tıraş sağlar. Rahatlatıcı ve hafif yapılı jel kullanımı ile ciltleri yumuşatır. Cilt bariyerini korur ve ciltteki hassasiyeti azaltır. Cildi serinletir ve sakalı yumuşatır. Yeterli miktarda ürünü temiz ve nemli cilde direkt ya da köpürterek uygulamak gerekir ve sonrasında bölgede durulama gerçekleştirilir.

Dermalogica Invigorating Shave Gel Tıraş Jeli

Tıraş erkekler için hayatın vaz geçilmez bir parçası. Özellikle okulda, iş hayatında ve güzel görünmek için günlük yaşantıda tıraş olan erkeklerin kullandıkları malzemeler cilt için oldukça önemlidir. Tıraş olurken genellikle tıraş sabunu, tıraş köpüğü veya tıraş jeli kullanılır. Kullanılan bu ürünlerin ciltte nem kaybına neden olmaktadır.

Her ne kadar kullanılan bu ürünlerin kutularında “Nemlendirici özelliği vardır” ibaresi bulunsa da, kullanılan ürün içerisinde sabun bulunduğu için kullanım sonrası ciltte kuruma meydana gelir. Kuruma sonrasında ciltte kaşıntı ve yanmalar ortaya çıkar. Bunun yanı sıra sakal ve bıyıkların kesiminde kullanılan tıraş bıçakları ve tıraş makinaları da tıraş sonrası sivilce oluşumuna neden olabilir.

Tıraş olduktan sonra kesilen kılların yerine çıkan sert kıllar, cildin kaşınmasına ve sivilce oluşumuna neden olmaktadır. Bu rahatsızlık verici durumların oluşmaması için cilde tıraş öncesi bakım yapılması gerekmektedir. Tıraş sonrası oluşabilecek bu gibi sıkıntılardan cildi korumak için uzmanlar Dermalogica Invigorating Shave Gel Tıraş Jeli ürününü tavsiye ediyorlar.

Dermalogica Invigorating Shave Gel Tıraş Jeli İçeriği ve Özellikleri

Aynı görevi gören benzeri ürünlere göre daha hafif içerikli bir yapısı vardır. Bakım yaparken cildi yıpratmaz ve cilt üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Tıraş sonrası oluşabilecek kızarıklık ve tahrişleri minimum düzeye indirir.

Tıraş olunacak bölgelerde oluşabilecek sorunları önleyici yapısı aynı zamanda sakalın yumuşamasına da yardımcı olur. İçeriğinde bulunan doğal antiseptik çay ağacı özü sayesinde oluşabilecek tahrişleri gidermeye ve cildi yatıştırmaya yardımcı olur. Formülünde bulunan nane, tıraş sonrası oluşan yanma ve benzeri hisleri azaltır ve uzun süre serinleme hissi yaratır. Yapay koku ve renklendirici içermez.

Ürün Kullanımı:  Nemli cilde uygulanır. Tıraş bittikten sonra iyice durulanır. Tıraş sonrasında bıçağında iyice temizlenmesine dikkat edilmelidir.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.