x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Intensive Eye Repair Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi 15 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Intensive Eye Repair Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi 15 ml

324,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Göz çevresi Bakımı
Ürün Özellikleri : Gözaltı kusurlarına karşı bakım uygular,yumuşaklık kazandırır.Cildin genç bir görünüm kazanmasında yardımcı bakım sağlar.
Güncelleme Tarihi : 30.06.2016 - Perşembe
Boyut : 15 ml
Özet Bilgi : Kuru ve erken yaşlanan ciltler için cildi onarmaya ve nemlendirmeye yardımcı göz çevresi bakım kremidir. Göz çevresindeki solgun ve donuk görünümü azaltır ve aydınlık görünüm kazandırır. Esneklik ve pürüzsüzlük sağlayan ürün bölgesel kırışıklıkları da giderici bakım sağlar. Soluk ve mat görünümü giderir, aydınlık ve canlı görünüm sağlar. İnce çizgileri gideren ve hasarları onaran zengin içerikli göz kremi her sabah cilt temizlendikten sonra göz bölgesine dıştan içe doğru hareketlerle uygulanır.

Dermalogica Intensive Eye Repair Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi

Göz çevresinde oluşan kırışıklıkları sadece yaş ilerlemesine bağlamamak gerekir. Genç yaşta da bazı çevresel etkenlerden dolayı göz çevresinde kırışmalar gözlemlenebilir. Özellikle kişinin genetik yapısı göz çevresi problemlerine eğilimliyse, çevresel etkenlerden daha kolay etkilenerek göz çevresi kırışıklıkları kaçınılmaz olabiliyor.

Çevresel etkenlerin en başından güneş gelmektedir. Güneşin cilt üzerinde etkisi azımsanmayacak kadar büyüktür. Her ne kadar güneşin cilt için faydaları varsa da zararlarını da görmezden gelmemek gerekmektedir. Güneşin zararlı UV ışınları cilt derisine temas ettiğinde eğer ki önlem alınmamışsa çeşitli sorunlar oluşturur. Bu ışınlara maruz kalan ciltte bir de yetersiz su tüketimi, yapılan makyajın iyi temizlenememesi gibi bir durum varsa kırışıklık oluşumu daha erken ortaya çıkacaktır.

Gözaltındaki kırışıklıklar, ağlamış veya uykudan yeni uyanmış izlenimi yaratan göz torbaları, morluklar gibi birçok problem güneşin ve yanlış bakım ürünlerinin kullanılmasından dolayı meydana gelmektedir. Uzmanların önerisi olan, Dermalogica Intensive Eye Repair Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi kullanılarak bu sorunlardan kurtulmak mümkün olabilir.

Dermalogica Intensive Eye Repair Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi İçeriği ve Özellikleri

Göz çevresi hassasiyetine uygun üretilen Dermalogica Göz Kremi içeriğindeki vitaminler sayesinde göz çevresindeki kırışıklıkları ortadan kaldırır ve çevresel faktörlere karşı üstün bir koruma sağlar.

İçerisindeki bitki özleri sayesinde göz çevresine etki eder. Ayrıca içerisinde bulunan salatalık, dağ tütünü ve çobanpüskülü gibi cildi rahatlatan bitki özleri sayesinde cildin sakinleşmesini ve yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. Düzenli kullanımlarda daha etkili sonuç elde edilir. Kırışıklık görünümlerini azaltmayı göz çevresini nemlendirerek yapar. Renklendirici ve yapay koku içermez.

Ürün Kullanımı : Göz çevresine dıştan içe hareketler uygulayarak kullanılır. Günlük olarak her sabah temizlenmiş cilde uygulanmalıdır.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.