x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Gentle Cream Exfoliant Hassas Ciltler İçin Yenileyici Peeling 75 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Gentle Cream Exfoliant Hassas Ciltler İçin Yenileyici Peeling 75 ml

237,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Peeling Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cildi kir, mikrop, yağ fazlası ve makyajdan arındırmaya yardım eder.Tıkanan gözeneklerin açılmasına, siyah nokta,sivilce ve akne oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 75 ml
Özet Bilgi : Tüm ciltlerin tercih edebileceği ürün cildi ölü dokulardan arındırır. Yenileyici özellikli peeling kuruluk ve tahrişe neden olmaz ve yenileyici bakım sunar. Cildi pürüzsüzleştiren ürün tıkanan gözeneklerinin açılmasına yardımcı olur. Siyah nokta ve sivilcelerin oluşumunu önler. Temizlenmiş olan cildin rahat nefes alması ve cildin sağlıklı, parlak olması sağlanır. Haftada 2 kez uygulanan ürün ince bir tabaka şeklinde dudak ve göz kenarları korunarak kullanılır. 10-15 dakika bekletildikten sonra temizlenir

Dermalogica Gentle Cream Exfoliant Hassas Ciltler İçin Yenileyici Peeling

İnsanların yaklaşık olarak %40’ı hassas cilt yapısına sahiptir. Günümüzde normal cilt yapısından çok hassas yapılı ciltlerin daha fazla olduğu gözlenmektedir. Normal, kuru veya yağlı cilt tipleri birçok nedenden dolayı hassaslaşabilir. Bunda insanın kendi dikkatsizliğinin yanı sıra, çevresel faktörlerinde etkileri mevcuttur. Ani ısı değişimleri veya iklim değişiklikleri çevresel faktörlere örnek gösterilebilir. Kişiye bağlı faktörlere ise stres, bakım ürünlerindeki kimyasallar veya cilt tipine uygun olmayan ürünlerin kullanımı örnek verilebilir. Hassas ciltler özenli bakım ve dikkatli ürün seçimi gerektiren cilt yapılarıdır.

Çok sıcak veya çok soğuk ortamlarda bulunmak, baharatlı yiyecekleri fazla tüketmek, aşırı maruz kalınan güneş ve stres durumlarına hassas ciltler hemen tepki gösterirler. Bu etkenlerden sadece biri bile hassas cildin tepki vermesine neden olabilir. Bu tepkiler ton farklılıkları, tahriş ve lekelenmelere ve daha birçok soruna neden olabilir.

Böyle durumlarda kullanılacak bakım ürünlerinin cilt hassasiyetini azaltması ve yenilemeye yardımcı olma özelliğinde olması gerekmektedir. Dermatologların da önerdiği hassas ciltlerin yenileme sürecini hızlandırma özelliğine sahip olan Dermalogica Gentle Cream Exfoliant Hassas Ciltler İçin Yenileyici Peeling, bu durumlar için son derece faydalı bir üründür.

Dermalogica Gentle Cream Exfoliant Hassas Ciltler İçin Yenileyici Peeling İçeriği ve Özellikleri

Cildin yenilenme sürecini hızlandıran Dermalogica Peeling, aynı zamanda cildin tahriş olmasına da engel olur. Hidroksil asitli eksfoliasyon bakımı ile ciltte biriken ölü derinin atılmasını kolaylaştırır. Bunu ciltte hasar bırakmadan yaparak pürüzsüz bir doku kazandırır. Ayrıca ciltte kızarıklık ve alerji gibi durumlara neden olmaz. Yapay koku ve renklendirici içermez.

Formülündeki sülfür sayesinde derinlemesine temizlik sağlar. Gözeneklerin açılması ve cildin yenilenmesini sağlayan ürün, yağlanmayı da azaltarak sivilce sorunlarının önüne geçmeye yardımcı olur.

Ürün Kullanımı: Haftada iki kez ince bir tabaka halinde göz çevresine uygulanır. Dudak ve burun kenarlarına temasından kaçınılarak tüm yüz bölgesine de uygulanabilir. 5-10 dakika bekledikten sonra iyice temizlenir.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.