x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Extreme C Aydınlatıcı Toz 8 gr
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Extreme C Aydınlatıcı Toz 8 gr

338,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Nemlendiriciler
Ürün Özellikleri : Cilt ton farklılıklarını azaltır,cildin aydınlanmasını hızlandırır veileride oluşabilecek ton farklılıklarına karşı cildin savunmasını güçlendirir.
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 8 gr
Özet Bilgi : Lekeli ve ton farkı olan ciltlerde kullanılan ürün cildi aydınlatıcı bakım uygular. Yaşlanma etkilerini geciktirir ve cildin rengini dengeler. Cilt tarafından kolaylıkla emilir ve cilde yumuşaklık kazandırır. Toz yapılı ürün cilde sürüldüğünde kreme dönüşür. Üründen bezelye büyüklüğünde parmağa sıkılır ve temiz olan yüz ve boyun bölgesine özellikle de ton farklılığı olan yerlere uygulamak gerekir. Ürünü sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulamak makbuldür.

Dermalogica Extreme C Aydınlatıcı Toz

Yaş ilerledikçe insan cildindeki hücreler oksidasyona ve güneş ışınlarına maruz kalmaktadır. Güneşin UV ışınları cildin bir numaralı düşmanıdır. Bu ışınların cilde verdiği zararlar hem sağlık hem de dış görünüm açısından sıkıntı yaratabilir. Güneş ışınları cilt yüzeyinde lekeler oluşmasına da neden olur. Güneşin dışında leke oluşumuna neden olabilecek faktörlere cildin nem kaybına uğraması, aşırı yağlanması, iyi temizlenememesi ve bilinçsizce bakım ürünlerinin kullanılması da eklenebilir. Bu etkenler en az güneş kadar zararlı olmaktadırlar.

Ciltteki gözeneklerin tıkanma sebebi genellikle aşırı yağ yüklenmesidir. Kullanılan makyaj ürünleri yoğun miktarda yağ içerdiğinden dolayı gözeneklerin tıkanmasına neden olur. Cilt altında salgılanan bu yağlar yüzeye çıkamadığından gözeneklere dolar ve siyah noktalar oluştururlar.

Bu siyah noktalar zamanla sivilcelere, sivilceler de koyu lekelere dönüşür. Bu lekelerin oluşmasını engellemek için cilt tipine uygun sağlıklı ve kaliteli bakım ürünleri kullanmak gerekir. Dermalogica Extreme C Aydınlatıcı Toz sayesinde ciltteki lekelerin zamanla kaybolduğunu ve doğal halinin geri geldiğini göreceksiniz.

Dermalogica Extreme C Aydınlatıcı Toz İçeriği ve Özellikleri

Yeni bir teknolojiyle gelişen Dermalogica Extreme C Aydınlatıcı Toz güçlü içeriği sayesinde ciltte oluşabilecek problemleri çözüme kavuşturur. En önemli özelliği ciltte yer alan lekeleri azaltmaya yardımcı olması ve yeni oluşabilecek lekelerin oluşumunu engelleme özelliğidir. Sadece lekeler değil, siyah noktalar ve sonrasında oluşacak sivilcelerle de mücadele eder. Düzenli kullanımlarda en iyi sonuç elde edilmektedir.

Düzenli kullanıldığında ilk 4 hafta sonunda etkisi fark edilir bir şekilde ortaya çıkar. Güneş ışınlarına karşı güçlü bir savunma oluşturur. Hiperpigmentasyona sahip ciltler için kullanımı mümkündür. Ciltte yapışkanlık hissi uyandırmaz. Melanin oluşumuna karşıda savunma oluşturduğundan ton farklılıklarının da önüne geçmeye çalışır. Suni koku ve renklendirici içermez.

Ürün Kullanımı: Lokal uygulama, az miktarda parmak ucuna dökülerek sorunlu bölgelere uygulanır.Tüm yüz bölgesine uygulama ise Dermalogica nemlendiricisine çok az miktarda eklenerek tüm yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.