x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Essential Cleansing Solution Kuru Ciltler İçin Temizleme Solüsyon 250 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Essential Cleansing Solution Kuru Ciltler İçin Temizleme Solüsyon 250 ml

191,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Temizleyiciler
Ürün Özellikleri : Cildin dış etkenlere ve güneşin zararlı ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olur.Cilt kırışıklıkları giderir ve cildi onarır.
Güncelleme Tarihi : 30.06.2016 - Perşembe
Boyut : 250 ml
Özet Bilgi : Kuru Ciltler İçin geliştirilmiş köpürmeyen krem temizleyicidir. Köpürmeyen formülü ile kuru cildi yeniler ve nem seviyesini arttırır. Canlandırıcı içerikleri ile yorgun cildi canlandırır ve yumuşatıcı bakım sunar. Ciltten kolay temizlenen ürün yumuşatıcı bakım uygular. Yeterli miktarda ürün nemli cilt ve boyuna hafif ve yukarı doğru masaj yaparak uygulanır. Aşırı kuruluk ve birikimlerin yoğun olduğu alanlara yoğunca uygulanır ve ılık su ile durulanır.

Dermalogica Essential Cleansing Solution Kuru Ciltler İçin Temizleme Solüsyon

İnsan vücudunda farklı cilt yapıları bulunmaktadır. Bu farklılıkların ortaya çıkması genetik durumlara bağlı olurken, bazı durumlarda da normal cilt yapısı zamanla kuruyarak, kuru bir cilt yapısı halini alabilir. Bu değişime neden olan etkenlerden bazılarını aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Güneş ışınlarından dolayı cildin su kaybına uğraması
  • Sert esen rüzgârlara uzun süre maruz kalınması
  • Makyaj ürünlerinin bilinçsizce, orantısız kullanılması
  • Cilt tipine uygun olmayan, kalitesiz bakım ürünlerinin kullanımı
  • Kimyasal maddeler içeren deterjanla yıkanan giysilerin cilde sürtünerek temas etmesi
  • Çok sık duş alma durumu

Bu nedenler gibi daha birçok nedenden dolayı cilt barındırdığı suyu kaybetmeye ve kurumaya başlar. Kuruyan cilt problemleri de beraberinde getirir. İlk olarak ciltte belli bölgelerde kaşıntılar meydana gelir. Bu kaşıntıları zamanla kızarıklık, pürüzlenmeler ve pul pul soyulmalar takip eder. Önlem alınmadığı takdirde ciltte erken yaşta belirginleşen kırışıklıklar meydana gelir.

Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için yapılması gereken şey cilde doğru bakımı uygulamaktır. Dermatologlar böyle durumlarda nemlendirici ve yenileyici özelliği olan Dermalogica Essential Cleansing Solution Kuru Ciltler İçin Temizleme Solüsyon öneriyorlar.

Dermalogica Essential Cleansing Solution Kuru Ciltler İçin Temizleme Solüsyon İçeriği ve Özellikleri

Dermalogica Essential Cleansing Solution Kuru Ciltler İçin Temizleme Solüsyon, güneş ışınlarından dolayı oluşan kırışıkların azalmasına yardımcı olur. Düzenli kullanıldığında etkisini kısa sürede gösterecektir. Yapay koku ve renklendirici içermeyen bu ürün, kimyasal maddelerin cilde zararlı etkilerini minimuma indirir. Tüm cilt tiplerine uygun, hafif bir yapıya sahiptir.

Kuru ciltlerde oluşan lekelerden cildi arındırır. Antioksidan içeren vitaminleri içerisinde barındıran Dermalogica bu ürünü, özellikle E vitamini ile cildi hem nemlendirir, hem de yumuşamasına yardımcı olur. Sivilce ve akne oluşumunu engeller.

Ürün Kullanımı: Precleanse’den sonra yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Parmaklarla masaj yapıldıktan sonra ılık suyla durulanması gerekir.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.