x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Environmental Control Deodorant Stick Deodorant 64 gr
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Environmental Control Deodorant Stick Deodorant 64 gr

151,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Terleme Önleyiciler
Ürün Özellikleri :
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 64 gr
Özet Bilgi : Hassas olan ciltlerde kullanılan ürün cilt yüzeyine etkili bakım sunar. Terleme sonucunda meydana gelen kokunun giderilmesi noktasında koruyucu bakım sunar. İz bırakmayan deodorant sayesinde kokular giderilir. Tahrişe ve kızarıklıklara neden olmaz. Günlük olarak kullanılan ürün istenilen sıklıkta kullanılır.
Dermalogica Environmental Control Deodorant Stick Deodorant 64 gr

Vücudun doğal bir aktivitesi olan teleme fonksiyonu doğal ve gerekli bir durumdur. Isı dengesinin optimumda kalabilmesi için ciltteki mineral ve sıvı dengesinin bozulmaması gerekir. Terin rahatsız edici olmamasını sağlamak için düzeyi düşük terleme gerekir. Ancak bazı bünyeler aşırı terleme sorunu yaşarlar. Bu durum vücut reaksiyonlarını ve metabolizmeyı bozar. Rahatsız edicidir. Aşırı terleme birtakım hastalıklara neden olur. Terleme sonucunda ortaya çıkan kötü koku kişinin kendisini ve çevresini rahatsız eder. Alınan ilaçlar, stres, korku, heyecan, kızgınlık gibi duygular, yanlış beslenme ve alkol gibi yiyecek, içecekler aşırı terlemeye neden olurlar.

Bu durumu ortadan kaldırmak için deodorant kullanımı tavsiye edilir. Dermalogica Environmental Control Deodorant Stick Deodorant 64 gr bazı ürünlerin cilde yaydıkları koku ve formüllerindeki kimyasallar zararlı olabilmaktedir. Cilde hoş koku yayan ve doğal içerikli ürün kullanımı ile narin cilt yapısını korur ve cildi olumsuz sonuçlardan korur.

Dermalogica Environmental Control Deodorant Stick Deodorant 64 gr Özellikleri

Hassas cilt yapıları dahil tüm ciltlerin kullanabileceği bir üründür Yapay koku içermeyen ürün sağladığı hoş koku ile doğal bileşenler içerir. Hoş koku yayan ürün cilt yüzeyini koruyarak bakım sağlar. Cilde rahatsızlık hissi vermez ve etkili bir koruma gerçekleştirir. Cildi tahriş etmez ve anti-perspiranlara karşı kalkan görevi görür. İçerisindeki karanfil, kişniş ve zufa otu bulunmaktadır. Bu içerikler sayesinde ciltteki terleme giderilir ve kötü kokular kontrol altın alınır. Bunun yanında içerdği maydanoz tohumu ise kötü kokuları bastırır ve terin emilmesine yardımcı olur. Terlemeye de ihtiyaç olduğu düşünüldüğünde bunun kontrol altına alınması daha normal bir yaklaşım olacaktır. Beyaz iz bırakmayan dokusu, kıyafetlerde leke izi oluşmasına neden olmadan bakım sunar.

Vücuda Etkisi: Hassas ciltlerde rahatlıkla kullanılabilen deodorant cilt yüzeyini koruyarak bakım yapar. Cilde rahatsızlık hissi vermez ve koruyucu bakım gerçekleştirir. Terleme sonucunda ortaya çıkan kokunun giderilmesi noktasında etkili bakım sunar. İz bırakmaz ve tahrişe neden olmaz.

Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyinde koltuk altına uygulanır.

Kullanım Şekli: Duş sonrası koltuk altına uygulanır. Ürün günlük kullanıma uygundur ve istenilen sıklıkta kullanılması önerilmektedir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Duş sonrasında koltuk altına uygulanan bakım ürünü sıklıkla terleyen koltuk altı bölgesine uygulanır ve gerekirse tekrar uygulanmasında sakınca yoktur. Ürün 64 ml olarak sunulur.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile yıkanması önerilmektedir. Teması halinde bol su ile durulanması gerekir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.