x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50 Günlük Nemlendirici 50 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50 Günlük Nemlendirici 50 ml

395,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Nemlendiriciler
Ürün Özellikleri : Cildin uzun süre nemli kalmasını sağlar ve UV ışınlara karşı cildi korur.Cilt yaşlanmasına neden olan tetikleyicileri kontrol altına almaya yardımcı olur.
Güncelleme Tarihi : 30.06.2016 - Perşembe
Boyut : 50 ml
Özet Bilgi : Olgun ve erken yaşlanan ciltler için geliştrilmiş sıkılaştırıcı ve haff yapılı nemlendiricidir. Cildin yaşlanmasını engelleyen ürün cildi UV ışınlarına karşı da korur. Kolajen sentezini arttırır ve cilde rahatlıkla sürülür. Cildin uzun süre nemli kalmasını sağlayan ürün cilt yaşlanmasına neden olan tetikleyicileri kontrol altına alır. Ciltte pürüzsüzlük sağlayan ürün temizleme ve tonikleme sonrasında tercihen güneşe çıkmadan 30 dakika önce bol miktarda yüze ve boyuna uygulanır.

Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50 Günlük Nemlendirici

İnsan cildi çeşitli nedenlerden dolayı birçok problemle karşı karşıya kalır. Bu problemlerin nedeni bazen güneş, bazen sert esen rüzgâr, bazen de çevresel etkenler olabilir. Örneğin güneşi cildin normal yapısını bozan bir etkendir. Güneşe maruz kalan kişilerin ciltlerde kuru, hassas, yağlı ve karma cilt yapıları oluşabilir.

Hatta günümüzde normal cilt yapılarından çok bu çeşitli cilt yapılarına sahip insanların sayısı oldukça fazlalaştı. Bu cilt yapıları normal ciltlere göre daha sorunludur. Mesela bu sorunlardan bazıları yağlanma, kuruma, sivilce ve akne oluşumu, ton farklılıkları olabilir. Açık tenli insanlarda ton farklılıkları oldukça fazla görülür. Ton farklılıklarının oluşmasına birçok etken neden olabilir. Mesela, yaşanılan yerin aşırı derece sıcak veya soğuk olması, ısı farklılıklarının çok yaşandığı bölgelerde bulunmak gibi etkenler ton farklılıklarının oluşumuna neden olabilir.

Cildin güneşe aşırı maruz kalması sonucu eğer cilt bakımsız ve korumasızsa cilde renk veren hücreler yer değiştirerek yüzeye çıkar ve ton farklılıkları oluşmaya başlar. Işığa karşı duyarlı olan ciltler ve açık tenli insanlarda bu ton farklılıkları daha belirgin görünür. Bu sorunun tedavisi için seçilecek olan bakım ürünü özenle belirlenmezse sıkıntı daha da büyüyecektir. Bu yüzden dermatologlar Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50 Günlük Nemlendiriciyi önermekteler.

Dermalogica Dynamic Skin Recovery SPF 50 Günlük Nemlendirici İçeriği ve Özellikleri

Özellikle güneşin zararlı ışınlarına karşı adeta güçlü bir savunma oluşturulmasına yardım eder. Cilt yaşlanmasını geciktirici aktif bileşenlerin bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur. Cildi esneterek rahatsız edici gerginlik hissini en aza indirir.  Cildin nem kapasitesini arttırarak, nem eksikliği probleminin de yaşanmasına engel olur.

Kolajen eksikliğini gideren ürün, cildi kolajen salgılamaya teşvik edici özelliğe sahiptir. Dermalogica Nemlendirici, güneşin UV ışınlarına karşı cildin savunmasını arttırır.

Ürün Kullanımı : Her sabah yüz temizliğini tonik ile yaptıktan sonra, ürün bol miktarda kullanılarak tüm yüze uygulanır.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.