x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Daily Clean Scrub Temizleme Maskesi 120 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Daily Clean Scrub Temizleme Maskesi 120 ml

157,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Temizleyiciler
Ürün Özellikleri : Tıkalı gözenekleri temizleyerek cildin nefes almasına yardımcı olur.Çevresel faktörlere karşı cildi korur ve onarımını sağlar.Cilde canlılık kazandırır.
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 120 ml
Özet Bilgi : Tüm cilt durumlarında kullanılan ürün çift etkilidir.Ürün sakalı yukarı kaldırır ve yakın tıraş imkanı sunar. Çift etkili temizleyici ölü dokuları giderir ve serbest radikallere karşı savaşır. Gözenekleri temizleyen ürün sivilcelerin oluşumlarını da engelelr. Cildi arındırır ve iyileşmesine katkı sağlar. Ürün tıraş öncesinde cildi temizlemek ve peeling yapmak için kullanılır. Nemli yüz ve boyuna dairesel hareketlerle uygulanır. Yağlanma ve sakalın olduğu bölgelere yoğunlaşmak gerekir. Sonra ılık su ile durulanmalıdır. Tüm yüze haftada 2-3 kez uygulanmalıdır.

Dermalogica Daily Clean Scrub Temizleme Maskesi

İnsan cildi tabakalardan oluşmuştur. Bu tabakalardan en üstte bulunan epidermis tabakasıdır. Epidermis tabakasının görevi cildi dış etkenlere karşı korumak ve alt tabakalarda oluşan nem dengesini korumaktır. Cilt ile ilgili problemler epidermis tabakasının görevini yerine getirememesinden kaynaklanır. Bazı çevresel faktörler epidermisi güçsüzleştirdiğinden bu tabaka görevini yerine getiremeyebilir.

Hava yoluyla cilde ulaşan kirler epidermiste toplanır. Burada açık gözenekleri tıkarlar. Gözeneklerin temizlenmesi oldukça zordur. Bu nedenle temizlenmeyen kirler gözeneklere iyice yerleşir. Bu durumda deri altında salgılanan yağlar yüzeye çıkamadığından deri altında birikmeye başlar. Zamanla kirle dolmuş gözeneklere etki eden yağlar siyah noktalar oluşturmaya başlar. Bu nedenle cildi yapısına uygun bakım ürünleriyle temizlemek hem bu siyah noktaların oluşmasını engeller, hem de cildin rahat bir nefes almasını sağlar.

Dermalogica Daily Clean Scrub Temizleme Maskesi İçeriği ve Özellikleri

Dermalogica Daily Clean Scrub Temizleme Maskesi, cilde çift etkili eksfoliasyon yapar. Bu sayede cilde üstün bir temizlik sunarak ileride oluşabilecek sivilcelerle savaşır ve cildi pürüzsüz bir görünüme sokmaya yardımcı olur. Tıraş sırasında oluşabilecek tahrişlerden cildi korur. İçeriğinde antioksidan özelliğine sahip huş ağacı özleri barındırır. Bu özler sayesinde serbest radikallerin ciltte sıkıntılar oluşturmasına engel olur.

Ciltteki sivilcelerin giderilmesini sağlar ve yeni oluşabilecek olan sivilceleri de engellemeye yardımcı olur. Derinlemesine temizlik sağlayan ürün, ciltte kurumalara neden olmaz. Ciltteki su kaybının önlenmesine de yardımcı olur. İçeriğinde bulunan çay ağacı özü sayesinde cildi onarır. Suni koku ve renklendirici içermez.

Ürün Kullanımı : Genellikle tıraş öncesi cildi temizlemek ve yumuşatmak amacıyla kullanılır. Dermalogica Temizlemeyici nemli yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Dairesel hareketlerle yağlanma ve sakalın olduğu bölgelere uygulanır. Haftada 2 veya 3 kez kullanımı uygundur.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.