x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Concealing Spot Treatment Akneli Ciltler İçin Günlük Bakım Kremi
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Concealing Spot Treatment Akneli Ciltler İçin Günlük Bakım Kremi

199,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Nemlendiriciler
Ürün Özellikleri : Ölü cilt kalıntılarını sökerek sivilce oluşumlarını azaltır.Cilde canlılık ve parlaklık kazandırır.
Güncelleme Tarihi : 30.06.2016 - Perşembe
Boyut : 10 ml
Özet Bilgi : Akneli ve sivilceli ciltlerde sivilceleri azaltmaya ve gizlemeye yardımcı bir üründür. Ürünle akneler kapatılır. Doğal kapatıcı rengi ile sivilceleri saklar. Bileşimi ile tıkanan gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur. Ürünü kullanmadan önce iyice çalkalamak gerekir. Problemli bölgelere uygulanır ve sivilceler tamamen kuruyana kadar kullanılır.

Dermalogica Concealing Spot Treatment Akneli Ciltler İçin Günlük Bakım Kremi

Vücudun belli bölgelerinde gözenekler biraz daha açık ve çevresel kirleri üzerine çekmeye daha müsaittirler. Mesela yüz bölgesi buna en güzel örnek olarak gösterilebilir. Çevresel faktörler kadar, kullanılan cilt tipine uygun olmayan ürünlerde bu gözeneklerin kirle dolmasına neden olabilir. Çevrede bulunan cilde zarar verecek maddeler genellikle hava yoluyla cildimize temas ederler. Yüzde genellikle burun üzerinde türeyen bu siyah noktalar, ciltteki yağlanmayı engelleyerek yağların deri altında kalmasına neden olduklarından, ciltte sivilce oluşumuna da neden olmaktadır.

Cilde çarptığında üzerine yapışan zararlı maddeler yanlış bakım ürünleri kullanıldığında ciltten atılamaz ve zamanla gözenekleri tıkar. Ciltteki yağ salgılanmalarıyla bu kirler koyu bir renk oluşturmaya başlar.Ciltteki bu koyulaşma akne oluşumunun başlangıcını işaret eder. Bu sıkıntıyı tedavi etmek oldukça zor olsa da, Dermalogica Concealing Spot Treatment Akneli Ciltler İçin Günlük Bakım Kremi ile bunu başarmak imkânsız değil.

Dermalogica Concealing Spot Treatment Akneli Ciltler İçin Günlük Bakım Kremi İçeriği ve Özellikleri

Bu tarz ürünlerde dikkat edilmesi gereken kimyasal içerik miktarının aşırı yüksek olmaması, Dermalogica’nın bu ürünü bu özelliğiyle dikkat çekiyor. İçeriğinde benzoil peroksit maddesi bulundurmayan ve kapatıcı özelliği bulunan Demalogica Concealing Spot Treatment Akneli Ciltler İçin Günlük Bakım Kremi, ciltte bulunan sivilceleri zamanla kurutarak azalmasına yardımcı olur.

Bu işlemleri uygularken su kaybına sebep olmaz. Böylece cilt kuruluğu gibi problemler de ortaya çıkartmaz. Formülünde bulunan folik asit sayesinde tıkanan foliküllerin temizlenmesini sağlayarak pürüzsüz bir cilt yaratmaya yardımcı olur.

Ürün Kullanımı: Kullanmadan önce ürünün iyice çalkalanması gerekir. İhtiyaç olduğunda sıkıntılı bölgelere hafifçe uygulanır. Siyah nokta ve sivilcelerin tamamen geçtiğine ikna olunana kadar kullanılması uygundur.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.