x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Concealing Spot Treatment 10 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Concealing Spot Treatment 10 ml

115,50 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Ciltte mevcut olan sivilcelerin giderilmesine ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.Cilt kusurlarına karşı etkili bakım sağlar.
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 10 ml
Özet Bilgi : Sivilceli ciltler için geliştirilmiş olan ürün sivilceleri kapatmak için lokal bakım sağlar. Kükürt ve çinko sivilce görünümünü giderir ve aşırı yağı, birikimleri temizler. Aşırı yağlanmayı arındıran ürün gözeneklerinn tıkanmasına neden olan ölü dokuyu söker ve sivilce oluşumlarını azaltır. Sivilceleri kurutur ve kapatıcı bakım sağlar. Ürün kullanılmadan önce iyice çalkalanmalıdır. Ürünü gün boyunca sivilcelerin üzerine uygulanır. Bu işlem sivilceler kuruyana kadar kullanılır.

Dermalogica Concealing Spot Treatment

Kişi ergenlik çağına gelene kadar cilt oluşumunu tamamlayamaz ve sürekli değişken bir yapıya sahip olur. Ergenlik çağına gelindiğinde cilt oluşumunu tamamlar, kalıcılaşmaya başlar. Ergenlik döneminde cildin hangi yapıda olduğu netlik kazanır. Fakat hangi cilt yapısında olursa olsun, bu dönemlerde zaman zaman sivilce oluşumu gözlenir. Sivilce oluşumları gözeneklerin tıkanmasıyla meydana gelir.

Özellikle yüz bölgesinde gözenekler diğer bölgelere göre daha açık ve belirgin olur. Hava yoluyla üstümüze gelen kirler, havanın geri dönmesiyle birlikte geri dönmez v cilde yapışır. Bu durum gözeneklerin kirle dolmasına neden olur. Gözenekler tıkandığında salgılanan yağlar yüzeye çıkamadığından deri altına hapsolur. Dolayısıyla salgılanan yağlar deri altında kaldıkça gözenekteki kirlerde gün geçtikçe koyulaşarak siyah bir renge dönüşmeye başlar. Bu siyah nokta oluşumunun habercisidir. Siyah noktalar ise sivilce oluşumuna zemin hazırlar.

Siyah noktaların görünümünü engellemek için denenen ilk yol, kapatıcı veya fondöten kullanımıdır. Ancak bu oldukça yanlış bir işlemdir. Makyaj ürünleri cilde pürüzsüz etki yaratması için yüksek oranda yağ içermektedir. Bu da sivilce oluşumunu tetikler. Dermalogica Concealing Spot Treatment ciltteki sivilce ve siyah noktaları kapatırken, yenilerinin oluşumuna da engel olmaya çalışır.

Dermalogica Concealing Spot Treatment İçeriği ve Özellikleri

Diğer kozmetik ürünlere nazaran kimyasal içerik miktarı minimum düzeye çekilerek hazırlanmış bu ürün sivilce ve akne problemi yaşayan ciltlerin kullanımına uygundur. Benzoil peroksit maddesi bulundurmayan ürün, tahriş ve kızarıklıklara neden olmaz. Ciltte yer alan sivilcelerin azalmasına destek olur ve yeni oluşabilecek sivilcelerin önüne geçerek engellemeye yardımcı olur. Cilde uzun süreli nemlilik hissi kazandırır.

Folik asit içeriği sayesinde tıkanmış gözenekleri derinlemesine temizler. Böylece deri altında hapsolmuş yağların yüzeye çıkıp vücuttan atılmasına yardımcı olur. Yapay koku ve renklendirici içermez.

Ürün Kullanımı: Sivilce sorunu olan bölgelere nazikçe uygulanır. Problem tamamen geçen kadar devam edilir. İhtiyaç duyulduğunda tekrar kullanılabilir.



KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.