x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Close Shave Oil Tıraş Yağı 30 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Close Shave Oil Tıraş Yağı 30 ml

135,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Erkek Bakımı
Ürün Özellikleri : Sakalları yumuşatır ve kolay tıraş olmanızı sağlar.
Güncelleme Tarihi : 30.06.2016 - Perşembe
Boyut : 30 ml
Özet Bilgi : Tüm ciltlerin tercih edebileceği ürün cildi rahatlatarak yumuşak bir tıraş sağlar. Cilt ve tıraş bıçağı arasında yastık vazifesi görür. Tıraş bıçağının ciltte rahatlıkla kaymasını sağlar. Tıraş edilen bölgeyi rahatlıkla görmenize yardımcı olur. Cilt bariyerini korur ve cildi dengeler. Favori ve bıyığı şekillendirmek için ideal bakım sağlar. Yeterli miktarda ürünü bir kaç damla damlatarak nemli yüze uygulayarak tıraş olunacak bölgeye uygulamak gerekir. Tıraş bıçağı sıkça ıslatılmalıdır ve istenilirse tıraş yapılan bölgeler durulanır.

Dermalogica Close Shave Oil Tıraş Yağı

Tıraş erkekler için hayatın vaz geçilmez bir parçası. Özellikle okulda, iş hayatında ve güzel görünmek için günlük yaşantıda tıraş olan erkeklerin kullandıkları malzemeler cilt için oldukça önemlidir. Tıraş olurken genellikle tıraş sabunu, tıraş köpüğü veya tıraş jeli kullanılır.

Kullanılan bu ürünlerin ciltte nem kaybına neden olmaktadır. Her ne kadar kullanılan bu ürünlerin kutularında “Nemlendirici özelliği vardır” ibaresi bulunsa da, kullanılan ürün içerisinde sabun bulunduğu için kullanım sonrası ciltte kuruma meydana gelir. Kuruma sonrasında ciltte kaşıntı ve yanmalar ortaya çıkar. Bunun yanı sıra sakal ve bıyıkların kesiminde kullanılan tıraş bıçakları ve tıraş makinaları da tıraş sonrası sivilce oluşumuna neden olabilir.

Tıraş olduktan sonra kesilen kılların yerine çıkan sert kıllar, cildin kaşınmasına ve sivilce oluşumuna neden olmaktadır. Bu rahatsızlık verici durumların oluşmaması için cilde tıraş öncesi bakım yapılması gerekmektedir. Tıraş sonrası oluşabilecek bu gibi sıkıntılardan cildi korumak için uzmanlar tıraştan önce kullanılan Dermalogica Close ShaveOil Tıraş Yağı ürününü tavsiye ediyorlar.

Dermalogica Close Shave Oil Tıraş Yağı İçeriği ve Özellikleri

Yumuşatıcı özelliği sayesinde tıraş öncesi daha kolay tıraş sağlar. Tıraş sırasında oluşabilecek olan tahrişleri yumuşatıcı özelliği sayesinde engellemeye çalışır. Dermalogica ürününün tıraş öncesinde cilt üzerinde etkin bir görevi vardır. Cilt ile tıraş malzemeleri arasında adeta bir tampon görevi görür. Bakteri karşıtı yapısı sayesinde tıraş sonrası cildin arınmasına destek olur.

Formülünde bulunan karanfil çiçeği yağı sayesinde gözenekleri temizler ve kolay bir tıraş için zemin hazırlar. Sakalı yumuşatarak cildin tıraş sırasında zorlanmasını engeller, tıraş sonrasında rahatlık hissi verir. İçeriğindeki antiseptik çay ağacı ve cajiput ağacı sayesinde mikroorganizmaları minimuma indirmeye yardımcı olur. Yapay koku ve renklendirici içermez.

Ürün Kullanımı : Hafif nemlendirilen avuç içine birkaç damla dökülerek tıraş olacak bölgelere uygulanır.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.