x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Climate Control Lip Treatment Dudak Balmı 4.5 g
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Climate Control Lip Treatment Dudak Balmı 4.5 g

59,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Dudak Bakımı
Ürün Özellikleri : Dudak kuruluğuna ve çatlamalara karşı bakım uygular.Çatlayan dudakları nemlendirir yumuşaklık kazandırır.
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 4,5 g
Özet Bilgi : Etkili dudak bakımını gerçekleştiren nemlendirici ve yumuşatıcı dudak balmı ile kuru ve hasarlı olan dudaklar soğuk havanın etkisi ile yıpranan ve hasar gören dudakları korur. Nemlendirici ve besleyici içeriği ile etkili koruma sağlar ve nemli pürüzsüz dudaklar geliştirir. Ürün gün içerisinde istenilen sıklıkta kurumuş olan dudaklara uygulanır. Gerekirse tekrar uygulanmasında da sakınca yoktur.
Dermalogica Climate Control Lip Treatment Dudak Balmı 4.5 g

Hassas dudak bakımını gerçekleştiren dudak balmı nemlendirici, yumuşatıcı ve koruyucu bakım gerçekleştirir. Hasar gören dudakları yatıştıran bakım ürünü tamamen orjinaldir. Etkili dudak balmı koruyucu bariyer gelişimini destekler ve kuru, nemsiz olan bölgelere öel bakım uygular. Dudak çevresinde meydana gelebilecek olan kuruluk kaynaklı çatlama, kanama ve dudak yaralarında ortaya çıkabilecek hasarları giderici etki gerçekleştirir. Dudakları nemlendirir ve yumuşatıcı bakım sunar. Üstün şekilde koruma gerçekleştirir. Kuru ve hasar gören dudakların bakımını en iyi şekilde gerçekleştirir.

Açık havalarda ve olumsuz çevre koşullarında dudaklarda meydana gelen hasarların ortadan kaldırılmasına destek olur. Dermalogica Climate Control Lip Treatment cilt ile uyumlu bakım balmı sayesinde üstün ve koruyucu bakım gerçekleştirir. Tamamen doğal olan ürün orjinal içeriği ile nemlendirici ve besleyici bakım gerçekleştirir.

Dermalogica Climate Control Lip Treatment Dudak Balmı 4.5 g Özellikleri

Hassas dudak bakımını gerçekleştiren ürün özel olarak geliştirilmiştir. Nemlendirici ve koruyucu bakım balmı sayesinde kurumuş olan dudakların etkili bakım sağlaması mümkün olur. Kuru ve nemsiz olan dudaklara bakım sağlar. Dudaklarda meydana gelen çatlamalara karşı önlem alır ve koruyucu bakım sunar. Yumuşatıcı özelliği ile pürüzsüz ve bakımlı dudak gelişimini destekler. Özellikle açık havada soğuğun etkisi ile yıpranan ve kuruyan dudaklara nemlendirici bakım uygular. Hasar gören dudakları yatıştıran bakım ürünü olumsuz olan etkileri yok eder. %100 orjinal içeriklidir ve besleyici bakım sunar. Cilt ile uyumlu olan bakım ürünü sağlılı dudak gelişimini destekler. Bakımsız ve hasarlı olan dudaklarda maksimum nemlendirici ve yatıştırıcı bakım sağlar. Cilde özel bakım uygulaması sağlar.

Dudaklara Etkisi: Dudakları nemlendiren bakım ürünü yumuşatıcı ve koruyucu bakım gerçekleştirir. Kuru ve hasarlı dudakların en iyi şekilde iyileşmesine destek olur. Açık hava ve soğukların etkisi ile zarar görmüş olan dudaklara karşı koruyucu ve hasarları giderici bakım sağlar. ÜStün koruma sağlayan ürün bakımsız ve hasarlı olan dudaklara nem kazandırır ve etkili üstün bakımı destekler.

Uygulanan Bölge: Nemsiz ve kurmuş dudaklarda kullanılır.

Kullanım Şekli: Hassas olan dudak bölgesine uygulanan ürün direkt olarak dudak bölgesine uygulanır. Ürünü cilt yüzeyindeki kuru ve nemsiz bölgelere de kullanmak mümkündür.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük olarak sıkça kullanılan ürün kuru bölgelere istenilen zamanda ve sıklıkta uygulanabilmektedir.

Not: Etkili dudak balmı ile göz teması yapılamaz, yutulamaz.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.