x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Clearing Skin Wash Akne Önleyici Temizleme Jeli 250 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Clearing Skin Wash Akne Önleyici Temizleme Jeli 250 ml

192,30 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Tıkanmış gözenekleri açmaya ve sivilce oluşumunu gidermeye yardımcı olur.Sivilce oluşumunu azaltmayı, cildi rahatlatmayı, arındırmayı ve ferahlatmayı sağlar.
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 250 ml
Özet Bilgi : Yağlı ve sivilceli ciltler için geliştrilmiş olan akne önleyici bakım ürünüdür. Cildi derinlemesine temizler ve parlaklık, canlılık kazandırır. Tıkanmış olan gözenekleri açar. Akne ve sivilceye eğilimli olan ciltler için engelleyici bakım gerçekleştirir. Ürün günde 2 kez sabah ve akşam beze büyüklüğünde nemli ellerle köpürtülerek yüz ve boyun bölgesine uygulanır, ılık su ile durulanır.

Dermalogica Clearing Skin Wash Akne Önleyici Temizleme Jeli

Vücudun bazı bölgeleri diğer bölgelere nazaran daha geniş ve açık gözeneklere sahiptir. Gözenekleri kirle dolduran çevresel faktörler ve cilt tipine uymayan bakım ürünleri bu gözenekleri daha kolay hedef alırlar. Özellikle yüz bölgesi bahsettiğimiz sorunları yaşamaya çok müsaittir. Çevrede bulunan kirler, hava yoluyla yüze temas etmektedir. Yüz ile temas eden hava yüze çarpıp geri gider fakat içerisindeki kirler cilde yapışıp kalır. Cilt yüzeyine yerleşen bu kirler hemen yüzden temizlenmediği takdirde gözeneklere dolarak orayı tıkamaya başlar.

Gözeneklerin içerisine dolan bu kirler yağ salgılanmasıyla koyulaşarak kötü bir görüntü oluşturur. Böylelikle yüzde akne oluşumu başlar. Ciltte kalan bu siyah noktalar zamanla yağ bezlerinin salgıladığı yağların cilt yüzeyine çıkmasını engelleyeceğinden deri altında sivilce oluşumuna neden olur. Cilt iyi temizlenmediği zaman ciltte sivilce oluşumu kaçınılmaz olmaktadır.

Siyah nokta ve sivilcelerle mücadele etmek için genellikle dermatolojik tedaviler denenir. Bu tedavilerde kullanılan kozmetik bakım ürünleri kullanılırken cilde uyumluluğu hesaplanmazsa ciltte su kaybı ve kuruluk gibi problemler ortaya çıkartır. Bu durum ise erken yaşta kırışıklık oluşma sebebidir. Dermatologlar böylesi sorunlar için Dermalogica Clearing Skin Wash Akne Önleyici Temizleme Jeli ürününü önermekteler.

Dermalogica Clearing Skin Wash Akne Önleyici Temizleme Jeli İçeriği ve Özellikleri

Ciltteki yağ oranını dengelerken, gözeneklerin temizliğini derinlemesine ve profesyonelce yapar. Böylece cilt yüzeyine çıkamayan yağların yüzeye çıkmasını kolaylaştırır ve ciltten kolayca atılmasına yardımcı olur. Formülündeki etken maddeler harekete geçerek sivilce ve akne oluşumu kontrol altına alır. İçerisinde bulunan salisilik asit sayesinde doğal eksfoliasyon süreci tetiklenir. Cildi ferahlatır ve yatışmasına yardımcı olur. Tıkanmış foliküllerin temizliği sayesinde cilt yağlanmanın etkisinden kurtulur. Ciltte kuruma ve su kaybına neden olmaz. Aksine cilde nem kazandırıcı özelliği vardır.

Ürün Kullanımı: Bezelye tanesi kadar elde köpürtülerek yağlı bölgelere uygulanır. Nemli yüz ve boyun bölgesine masaj yöntemiyle uygulanır. Göz ile temasından kaçınılması gerekir. Ilık su ile durulanır.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.