x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Clean Start Welcome Matte SPF15 Parlaklık Önleyici Krem 60 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Clean Start Welcome Matte SPF15 Parlaklık Önleyici Krem 60 ml

97,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cilt gözenekleri tıkamadan, cildi temiz tutmaya yardımcı olur.Cildi yaşlandırıcı UV ışınlarından koruyarak bakım sağlar.
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 60 ml
Özet Bilgi : Yağlı ve karma ciltlere uygun olan ürün gözenekleri tıkamadan ve cildi temiz tutarak parlaklığı engelleyici bakım sağlar. Cildin nemli kalmasına yardımcı olan ve parlamayı en aza indiren krem gözenekleri ve ölü dokuları temizler. UV ışınlarına karşı etkili bir temizlik sunan ürün her gün sabah ve akşam cilt üzerine ince bir tabaka şeklinde uygulanır ve emilmesi beklenir.

Dermalogica Clean Start Welcome Matte SPF 15 Parlaklık Önleyici

İnsan cildi genellikle yağ bezelerinin salgıladığı sebumlar nedeniyle istenmeyen bir parlaklığa neden olur. Sebumlar aslında cilt için bir koruyucu maddedir. Fakat fazlaca salgılanması cilt için istenmeyen bir parlaklığa neden olur. Cilt çeşitlerinin fazlalaşmasıyla parlamaya meyilli ciltlerinde oranı aynı şekilde artmış oldu. Bu ciltlerde yağ salgılanması daha fazla olur ve daha yoğun işlevlerini sürdürürler.

Doğal faktörlerin cildi olumsuz etkilediği gibi dış faktörlerde cildin yapısına etki etmektedir. Örneğin, doğum kontrol hapları, cildin iyi temizlenememesi veya dönemsel olarak yaşanan hormonsal değişiklikler sebum oranının fazla salgılanmasında etkili olabilir. Halk arasında parlayan ciltlerin nemli olduğu bilgisi son derece yanlıştır. Cildin parlamasının nedeni daha duyarlı ve yağlı olmasıdır.

Bu nedenle nemlendirmeye devam edilmesi gerekmektedir. Cildin yoğun sebum sorununa karşı Dermalogica Clean Start WelcomeMatte SPF 15 Parlaklık Önleyici Krem kullanarak önlem alınması mümkündür.

Dermalogica Clean Start Welcome Matte SPF 15 Parlaklık Önleyici Krem İçeriği ve Özellikleri

Cildin ihtiyacı olan derinlemesine temizliği cilde uygular ve gözenekleri temizler. Bu sayede deri altın hapsolan fazla yağlar cilt yüzeyine çıkarlar. Cilt yüzeyine çıkan yağlar vücuttan daha kolay atılır. Yağların vücuttan atılmasıyla cilt rahatlar ve güzelleşmeye başlar. Ayrıca ciltteki kuruluğun sebebi olan nem kaybını, cildin kaybettiği suyu geri kazandırarak önlemeye yardımcı olur.

Güneşin zararlı UV ışınlarının cilde zarar vermesini engeller. SPF 15 içeriği ile UVB ışınlarına karşı bir koruma kalkanı oluşturur. Düzenli kullanımlarda en etkili sonucu içerir. Cildin donuk görünmesine neden olmaz. Ciltte yapışkan bir his bırakmaz ve cilt tarafından kolay emilen bir dokuya sahiptir. Suni koku ve renklendirici içermez.

Ürün Kullanımı : Cilt temizlenip toniklendikten sonra uygulanır. Her sabah ve akşam ince bir tabaka halinde uygulanır ve emilmesi beklenir.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.