x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Clean Start Wash Off Köpüren Temizleyici 180 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Clean Start Wash Off Köpüren Temizleyici 180 ml

85,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Temizleyiciler
Ürün Özellikleri : Ciltteki yağlanmayı kontrol altına alarak sivilce oluşumunu engeller.Cildi ferahlatarak çevresel etkilere karşı korumaya yardımcı olur.
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 180 ml
Özet Bilgi : Tüm cilt tiplerinin kolaylıkla uygulayabildiği ürün cilde maksimum derecede hijyen sağlar ve gözeneklere derinlemesine temizlik uygular. Gözeneklerin temizlenmesi ile cildin alt tabakasındaki yağlar yüzeye çıkar ve vücuttan atılır. Sebum oranını dengeleyen ürün cildi düzenler ve bakterileri azaltarak ferahlık sağlar. Az miktarda ele alınan ürün köpürtülerek ciltte yüz, boyun ve sivvilce oluşumunun olduğu bölgelere sabah ve akşam günde 2 kez uygulanır.

Dermalogica Clean Wash Off Köpüren Temizleyici İçeriği ve Temizliği

Sağlık açısından ve güzel görünüm açısından yüz temizliği, vücut temizliğinin temeli gibidir. Cildi temiz tutmak, cilde yapılacak olan bakım içinde sağlıklı bir zemin oluşturur. Yüz temizliğini yalnızca su ve sabunla yapmak, cildi o an için temizler belki ama cilde de zarar veren en temel etkenlerden bir olabilir. Özellikle hassas ve yağlı ciltlerin su ve sabunla yaptıkları temizlik, cildin aşırı yağ salgılamasına neden olur. Yağlar normalden fazla salgılandığında cilt, dış etkenlerden veya alerjik durumlardan korunamaz hale gelebilir.

Ciltteki sebum miktarının artması da ciltte oluşan aşırı yağlanmayı tetikleyen bir diğer etkendir. Ciltte aşırı yağlanma durumunda bundan en çabuk etkilenecek olan bölge, yüz bölgesidir. Bu yağlanma sonucunda yüz hem parlak ve kötü bir görünüme bürünecek hem de cilt dış etkenlere karşı savunmasız kalacak. Yağ problemi yaşayan insanlar kulaktan dolma çeşitli yöntemlere başvururlar. Ancak bu yöntemler çoğu zaman yağlı veya hassas cildin olduğundan daha kötü bir hal olmasına neden olabilir. Cildin ihtiyaç duyduğu bakımı yapmak için, Dermatologların tavsiye ettiği Dermalogica Clean Wash Off Köpüren Temizleyici edilmiştir.

Dermalogica Clean Wash Off Köpüren Temizleyici İçeriği ve Temizliği

Cilde mükemmel bir hijyen sağlayarak gözeneklere derinlemesine temizlik uygular. Gözeneklerin temizlenmesiyle cildin alt tabakasında bulunan yağların yüzeye çıkarak vücuttan atılmasına yardımcı olur. Oluşan sivilceleri önlerken, yeni oluşumlarında önüne geçer. Ciltteki fazla yağlar derinlemesine temizlendiğinden cilt parlak görüntüsünden uzaklaşmış olur.

İçerisinde bulunan bitkisel özler sayesinde deri altında yağ salgılanmalarını ve sebum miktarını dengeler. Formülündeki portakal kabuğu ise cildi düzenler, bakterileri azaltır ve cildi ferahlatır. Yapay koku ve renklendirici içermez.

Ürün Kullanımı : Bir miktar Dermalogica Temizleyici ürünü ele dökülür ve köpürtülür. Masaj yardımıyla yüz, boyun ve sivilce oluşumunun olduğu bölgelere uygulanır. Uygulanan bölge nemli olmalıdır. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanımı uygundur.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.