x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Clean Start Smart Mouth Lip Shine Dudak Koruyucu 10 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Clean Start Smart Mouth Lip Shine Dudak Koruyucu 10 ml

68,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Dudak Bakımı
Ürün Özellikleri : Mevsim değişikliğinden dolayı dudakta meydana gelen hasarı onarır.
Güncelleme Tarihi : 30.06.2016 - Perşembe
Boyut : 10 ml
Özet Bilgi : Hassas dudak dokusu üzerine uygulanan koruyucu, dudakları nemlendirir, yumuşatır ve parlaklık kazandırır. Kullanım sonrasında yağışkanlık hissi bırakmaz. Kuru hava, soğuk ve rüzgar gibi etkilerle çatlayan dudakların nem ihtiyacını sağlamak için kullanılan dudak koruyucusu günlük olarak dudak bölgesine sıklıkla uygulanır.

Dermalogica Clean Start Smart Mouth Lip Shine Dudak Koruyucu 

Özellikle kış aylarında dudak çatlamaları çok sık görülür. Buna bağlı olarak dudak çatlamalarının tek sebebi soğuk havalar olduğu düşünülür ama bu yanlış bir düşüncedir. Dudaklarda soğuktan başka pek çok sebepten dolayı çatlamalar meydana gelebilir. Her şeyden önce kullanılan kozmetik ürünleri ve çok sevilen şekerlemeler bile dudakları çatlamasına neden olabilir. Dudakları çok sık çatlayan insanlar ne kadar dudak kremi sürseler de bu işlemin bir faydasını göremezler. Bunun sebebi cilt yapısına uygun olan bakım ürününü kullanmamaktır. Böyle durumlarda kullanılacak ürün seçimini çok iyi yapmak gerekmektedir.

Dudak çatlamalarının nedenlerini sayacak olursak; mevsim koşulları, kimyasal maddeler, alerjiler, ilaçlar ve çeşitli hastalıklar çatlamalara neden olabilecek etkenlerdir. Süper yumuşatıcı özellikli parlaklık veren Dermalogica Dudak Koruyucu, dudakların hem nemlenmesini hem de yumuşamasını sağlar. En önemli özelliği ise dudakta yapışkan bir his yaratmadan mükemmel bir ışıltı yaratmasıdır. Dermalogica Clean Start Smart Mouth Lip Shine Dudak Koruyucu, içeriğinde E vitamini, kakao yağı ve sheabutter ile yumuşaklık hissini arttırır.

Dermalogica Clean Start Smart Mouth LipShine Dudak Koruyucu Özellikleri

  • E vitamini desteği sayesinde dudaklarda süper yumuşaklık hissi oluşturur
  • Dudakları nemlendirir ve yumuşamasına yardımcı olur
  • Dudakların dış etkenlere karşı koyabileceği korumayı sağlayarak etkilenmesini önler.
  • Dudaklarda yapışkan bir his oluşturmadan rahatlıkla kullanım sunar ve dudak bakımını yapar.

Ürün İçeriği : 

  • E vitamini
  • Kakao yağı
  • SheaButter

Ürün Kullanımı: Dermalogica Clean Start Smart Mouth Lip Shine Dudak Koruyucu, sadece dudak kısmına ihtiyaç duyulan her an kullanılabilecek bir üründür. Yutmamaya özen gösterilmelidir.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.