x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Clean Start Ready Set Scrub Arındırıcı Maske 75 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Clean Start Ready Set Scrub Arındırıcı Maske 75 ml

92,30 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Yüz Maskeleri
Ürün Özellikleri : Kapalı gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur.Siyah nokta oluşumunu engeller,cildin sebum dengesini korur.
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 75 ml
Özet Bilgi : Yağlanma sorunu yaşayan cilt yüzeylerinde kullanılan scrup gözenekleri temizler ve temizlik sonrasında cilde frahlık kazandırmaya yardım eder. Ferah ve sakin bir ciltte kızarıklık sorununu ortadan kaldırma noktasında etkili bakım sunar. Arındırıcı maske cildi pürüzsüzleştirir ve arındırıcı bakım uygular. Ciltteki fazla yağ ve kiri giderir ve gözenekleri temizleyici bakım sunar. Cildi serinletip ferahlatarak kızarıklıkların yatışmasına yardımcı olur. Temiz yüze maske sürülür ve 5-7 dakika bekletilir. Islanmış olan ellerle dairesel hareketler çizilir, masaj yapılır. Ilık su ile durulanır ve ürün haftada 3-5 kez sabahları uygulanır.
Dermalogica Clean Start Ready Set Scrub Arındırıcı Maske
İnsan cildi dış etkenlerden etkilenerek kirlenir ve bu kirlenme sonucunda birçok sorunda beraberinde gelir. Hatta bazı cilt tipleri bu etkenlerden etkilenmeye çok müsait olabilir. Mesela yağlı cilt tipleri diğer cilt tiplerine oranla kirlenme ve problem yaşama riski daha fazladır. Çünkü yağlı ciltlerde havanın cilde temasıyla zararlı maddelerin cilde işleyip oradan çıkamamasıyla gözeneklerin tıkanması durumuyla karşılaşılabilir. Bu durumda zararlı maddeler direkt deriye nüfuz ederek orada tahribat yaratabilir. 

Ciltteki gözeneklerin zararlı maddelerle tıkanması ciltte sıkıntılı bir durum yaratır. Gözenekleri tıkanan cilt, alt tabakasında bulunan yağ bezelerinin salgılaması gereken yağı salgılayamaz hale gelir. Bu durumda salgılanması gereken yağ deri altında kalır. Cildin yüzeyine çıkamayan yağlar deri altında biriktikçe zamanla kararmalar oluşturarak siyah noktaların oluşmasına neden olur. Daha da ilerisini düşündüğümüzde siyah noktalar zamanla baş belası olan sivilcelere döner.

İşte cildin bu gibi problemlerle karşılaşmaması, gözenekleri temizleyerek tıkanmasını engelleyecek bakımlara ihtiyaç vardır. Bu bakımlardan birisi de Dermalogica Clean Start Ready Set Scrub Arındırıcı Maske’dir. 

Dermalogica Clean Start Ready Set Scrub Arındırıcı Maske İçeriği ve Özellikleri

Üretimindeki ilk ve en önemli amaç, ciltteki sivilcelerin azalmasını sağlamaktır. İçeriğinde bulunan killer sayesinde deri altına yerleşen fazla yağların ciltten atılmasına yardımcı olur. Bazı bakım ürünlerinin ciltte bıraktığı olumsuz durumlara neden olmazken, ciltte meydana gelen kızarıklıkları da gidermeye yardımcı olur. Gözeneklere uyguladığı profesyonel bakım sayesinde aşırı yağlanmayla mücadele eder. İçeriğinde bulunan bir diğer madde mentol ile cilde ferahlık hissi kazandırır. DermalogicaClean Start Ready Set Scrub Arındırıcı Maske, yüksek düzeyde temizleme özelliğiyle yüz bölgesinin aydınlık bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Ciltte oluşan sivilcelerden dolayı oluşan tahribatı en aza indirir. 
Ürünün Kullanımı : Temizlediğimiz yüz bölgesine uygulanır. Göze temasından kaçınılması gereken ürün 5-7 dakika yüzde bekletilir. Islak eller ile dairesel hareketlerle masaj yapılır. Uygulama sonrası ılık su ile durulanmalıdır. Sabah kullanıma uygun olan ürünün haftada 3-5 kez kullanımı uygundur.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.