x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Clean Start Hit The Spot Bölgesel Bakım Kremi 10 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Clean Start Hit The Spot Bölgesel Bakım Kremi 10 ml

97,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cildi besler,cilt üzerinde sivilceleri azaltırken, ileride oluşabilcek olanları kontrol altına alır.Cilde canlılık kazandırır.
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 10 ml
Özet Bilgi : Akneli cilt yüzeyine uygulanan ürün kalıntı bırakmadan kolaylıkla emilir ve sivilcelerin azalmasına yardımcı olur. Azalmasını sağlarken ileride oluşabilecek olan aknelerin de oluşumlarını kontrol altına alır. Ürünle kükürt bakteri oluşumu engellenir ve sivilceler kontrol altına alınır, cilt temizlenir. Cilde nemlendirici bakım yapılmadan önce ürün sivilcenin üzerine uygulanır ve emilmesi beklenir. Her 6-8 saatte bir sivilce geçene kadar uygulanmasında sakınca yoktur.
Dermalogica Clean Start Hit The Spot Bölgesel Bakım Kremi
İnsan vücudunun bazı bölgelerinde yer alan gözenekler, diğer bölgelerdeki gözeneklere göre daha açık ve geniş bir yapıya sahiptir. Bu bölgeler cilt tipine uygun olmayan bakım ürünlerinden veya dış etkenlerden gelebilecek zararlı etkilere karşı daha dirençsiz olup, tıkanmaya meyillidirler. Çevrede bulunan kirler hava yoluyla cilde temas eder. Cilde temas eden hava geri döndüğünde kirleri cilt yüzeyinde bırakır. Cilt yüzeyinde kalan bu kirler yeterli zamanda temizlenmedikçe gözeneklere dolmaya başlar. Gözeneklere dolan bu kirler yağ salgılanmasıyla beraber koyu bir renk alır.
Bu durum ciltteki akne oluşumunu başlatır. Siyah noktalar ciltte genellikle burun üzerinde yoğunlaşır ve temizliği de oldukça zordur. Ciltte kalan siyah noktalar yağ bezlerinin cilt altında salgılanması ve yağların yüzeye çıkamaması durumunda ise sivilce oluşumuna neden olur. Kısacası sivilce oluşumu cildin yeteri kadar iyi temizlenememesiyle ortaya çıkmaktadır.

Siyah noktalarla baş etmek amacıyla çeşitli yollara başvurulur. Kozmetik ve dermatolojik ürünler kullanılır ve bu ürünler siyah noktalarla mücadele ederken ciltte su kaybına neden olur ve nemsizlik ortaya çıkar. Nemsiz kalan cilt zamanla kırışmaya ve erken yaşlılık belirtilerine yol açar. Böyle durumlarda bir sorunu çözerken başka bir sorunla karşılaşmamak için dermatologların da önerisi olan Dermalogica Clean Start Hit The Spot Bölgesel Bakım Kremi tavsiye edilmektedir.

Dermalogica Clean Start Hit The Spot Bölgesel Bakım Kremi İçeriği ve Özellikleri

Cilt tarafından kolayca emilebilir ve cilt yüzeyinde kalıntı bırakmaz. Cildi derinlemesine temizleyerek gözenekleri açar ve sivilce oluşumunun maksimum düzeyde azalmasına yardımcı olur. Aynı zamanda yeni sivilce oluşumunu da engeller. Yapay koku ve renklendirici içermeyen ürün, kızarıklık ve tahrişlere de neden olmaz. Nemlendirici bileşenleri sayesinde cildin su kaybını da engeller.
Ürün Kullanımı : Sivilce ve akne oluşumunun bulunduğu bölgelere uygulanır. Ciltte emilene kadar beklenir. Cilt sivilcelerden arınana kadar 6-8 saatte bir işlem tekrarlanır.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.