x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Clean Start Bedtime For Breakouts Serinletici Krem 60 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Clean Start Bedtime For Breakouts Serinletici Krem 60 ml

92,30 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Cilt Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Ciltteki aşırı yağlanmayı kontrol altına alır. Cilt gözeneklerinin tıkanıklıklarını gidererek sivilceleri engeller.
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 60 ml
Özet Bilgi : Karma, akneli ve sivilceli ciltlerde uygulandığı bölgenin sivilcelerden arınmasına yardımcı olur. Üstün temizlik anlayışı ile ciltteki sivilcelerin oluşumunu engeller. Gözeneklerdeki tıkanıklıkları giderir ve deri altında salgılanan yağların yüzeye çıkarak atılmasına yardımcı olur. Salatalık özü ile ciltteki kızarıklıkları yatıştırıcı bakım uygular. Ürün temizlenmiş ve toniklenmiş cilt yüzeyine her gün sabah ve akşam ince bir tabaka şeklinde uygulanır, uygulama sonrasında iyice emilmelidir.
Dermalogica Clean Start Bedtime For Breakouts Serinletici Krem
Kişi ergenlik çağına gelene kadar cilt oluşumunu tamamlayamaz ve sürekli değişken bir yapıya sahip olur. Ergenlik çağına gelindiğinde cilt oluşumunu tamamlar, kalıcılaşmaya başlar. Ergenlik döneminde cildin hangi yapıda olduğu netlik kazanır. Fakat hangi cilt yapısında olursa olsun, bu dönemlerde zaman zaman sivilce oluşumu gözlenir. Sivilce oluşumları gözeneklerin tıkanmasıyla meydana gelir.
Özellikle yüz bölgesinde gözenekler diğer bölgelere göre daha açık ve belirgin olur. Hava yoluyla üstümüze gelen kirler, havanın geri dönmesiyle birlikte geri dönmez v cilde yapışır. Bu durum gözeneklerin kirle dolmasına neden olur. Gözenekler tıkandığında salgılanan yağlar yüzeye çıkamadığından deri altına hapsolur. Dolayısıyla salgılanan yağlar deri altında kaldıkça gözenekteki kirlerde gün geçtikçe koyulaşarak siyah bir renge dönüşmeye başlar. Bu siyah nokta oluşumunun habercisidir.

Ciltte oluşan siyah noktalara etkili bir temizlik yapılmadığında, salgılanma süreci deri altında devam ettiğinden gün geçtikçe sivilceler oluşmaya başlar. Bunun için önlemi uygun bakım ürünleri kullanarak, zamanında almak gerekmektedir. Uzmanların tavsiye ettiği Dermalogica Clean Start Bedtime For Breakouts Serinletici Krem, cildin ihtiyacı olan bakımı sunarak sivilce oluşumunun önüne geçmeye destek olur.

Dermalogica Clean Start Bedtime For Breakouts Serinletici Krem İçeriği ve Özellikleri

Cilde üstün bir temizlik sağlayan bu ürün, sivilce oluşumunu azaltır.Uyguladığı derinlemesine temizlik ile yeni sivilcelerin oluşmasını da engellemeye yardımcı olur. Bu işlemi yaparken cilde serinlik hissi kazandırır.
İçeriğindeki salisilik asit sayesinde folikülleri temizler ve gözeneklerdeki tıkanıklıkları giderir. Böylece deri altında salgılanan yağların yüzeye çıkması ve vücuttan kolay atılmasını sağlar. Formülündeki salatalık özü cildin serinlemesine, meyan kökü ise ciltteki kızarıklıkların yatışmasına yardımcı olur. Yapay koku ve renklendirici içermez.
Ürün Kullanımı: Temizlenmiş ve toniklenmiş cilde her gün sabah veya akşam ince tabaka halinde uygulanır. Tercihe göre hem sabah hem akşam da kullanılabilir. Ürün uygulandıktan sonra iyice emilmesi beklenir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.