x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Clean Start All Over Clear Tonik Rahatlatıcı Sprey Tonik 120 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Clean Start All Over Clear Tonik Rahatlatıcı Sprey Tonik 120 ml

80,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Temizleyiciler
Ürün Özellikleri : Cilt yüzeyindeki yağlanma ve parlamayı azaltır.Cildi nemlendirmeye ve çevresel etkilere karşı korumaya yardımcı olur.
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 120 ml
Özet Bilgi : Yağlı ve karma cilt tiplerinin kullanabileceği ürün tüm cilt yüzeyini rahatlatıcı sprey formlu toniktir. Tüm yüz bölgesine yayılan ürün ciltteki yağlanmayı kontrol altına alır ve parlamayı azaltır. Sivilcelerin giderilmesine de yardımcı olur. Enerji verici olan limonutu özü ile cildi güçlendiren ve nemlendiren ürün canlandırıcı bakım sağlar. Yeterli miktarda ürün her gün sabah ve akşam temiz yüze gözler kapalı şekilde uygulanır.
Dermalogica Clean Start All Over Clear Tonik Rahatlatıcı Sprey Tonik 120 ml

Vücudun en çok temizliğe ihtiyaç duyan bölgelerinden biri yüz temizliğidir. Cildin temiz olması güzel ve sağlıklı bir görünüm ortaya çıkartır. Eğer cilt temizliği gereken özenle ve sağlıklı şekilde yapılmazsa bakımlar etkisini gösteremez. Özellikle hassas ciltlere sahip insanlar için yalnız su ve sabunla yapılan temizlik yeterli olmadığı gibi bazı sorunlara da neden olur. Yeterli temizlik yapılmadığında yağ bezelerinin salgılanması yoğunlaşır.
Yağ bezeleri fazla salgılandığında cilt çevresel etkilerden daha fazla etkilenmeye başlar. Bu sebeple yağlı ciltler daha hassas olduklarından, çevresel faktörlerden ve alerjiden korunma gücü azalmaya başlar.
Sebum miktarının artması yağlanmaya neden olan bir diğer etkendir. Vücudun salgıladığı yağ oranı fazlalaştığında bundan en çabuk etkilenecek olan bölge, cildin en hassas bölgesi olan yüz bölgesidir. Yüz bölgesi yağlanmadan dolayı parlayarak çirkin bir görüntü oluşturmasının yanı sıra, olumsuz etkilerle de mücadele edemez hale gelecektir.

Yağ sorununu çözmek adına birçok çözüm önerisi ortaya atılır. Halk arasındaki bu amatör çözümler çoğu zaman yağlanma sorunu olan insanları yanlış tedavilere itebilir. Bu durum problemli cildin daha başka sorunlara da maruz kalması anlamına gelir. Uzmanlar cilt sağlığı için çok uygun bir ürün olan Dermalogica Clean Start All Over Clear Tonik Rahatlatıcı Sprey Tonik tavsiye etmektedir.

Dermalogica Clean Start All Over Clear Tonik Rahatlatıcı Sprey Tonik İçeriği ve Özellikleri

Ciltteki aşırı yağ salgılamasını kontrol altına alır ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Alın, burun ve çene bölgesindeki yağlanmayı önlemede susam tohumu özü oldukça etkilidir. İçerisinde nemlendirici özellikler taşıyan birçok aktif bileşen bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde cilt üst düzey neme sahip olurken, yumuşaklıkta kazanır.
Cildi çevresel faktörlerden gelecek etkilere karşı daha dirençli hale getirir. Cilde canlılık katar. Düzenli kullanımlarda parlamayı azaltarak mat ve aydınlık bir görünüm kazandırır. Suni koku ve renklendirici içermez.
Ürünün Kullanımı: Her gün sabah ve akşam uygulanır. Cilt temizlendikten sonra tüm yüz ve vücuda püskürtülerek uygulanır. Göz ile temasından kaçınılması gerekir. KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.