x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Clean Bar Temizleyici Kalıp
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Clean Bar Temizleyici Kalıp

146,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Temizleyiciler
Ürün Özellikleri : Cildin doğal nem seviyesini bozmadan cildi arındırmaya yardımcı olur. Cildin doğal sağlığını korur,cilt bakımını sağlar.
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 142 gr
Özet Bilgi : ciltlerde kullanılabilecek olan ürün vücut yüzeyine uygulanır ve ciltte nem, yağ dengesini ayarlar. Deri altına kadar kadar ileyen ürün derinden bakım sürer. Cilt yapısına uygun olan ürün tahriş ve kızarıklıklara karşı önlem alır. Cilde zarar vermeden etkili temizlik bakımı sunan ürün sabah ve akşam yüz ve boyun bölgesine uygulanır.
Dermalogica Clean Bar Temizleyici Kalıp

İçeriğindeki Kolloidal Yulafı, Meyan kökü ve Allantoin sayesinde cildi yatıştırır. Laktik Asit ve A vitamini sayesinde yumuşak bir cilt yapısı oluşturur. İçerdiği Çay Ağacı ve lavanta ile cildin doğal yapısı korunur. Yüz temizliği vücut temizliğinin temelidir. Sağlık açısından önemli olan yüz temizliği cilt bakımının zeminini oluşturur. Su ve sabun kullanarak cilt zarar görebilmektedir. Özellikle hassas ve yağlı ciltlerde sabunla yapılan temizlik cilde kısa sürede ve yüzeysel bir temizlik sağlar. Bu nedenle cildin normal halinden yağlı olmasına neden olan yağ bezlerinin salgılanması arttırır.

Yağ bezleri normalin üzerinde salgılama gerçekleştirir. Cildin çevresel etkilerden korunmasını ve alerjilere karşı koymasına destek olur. Ciltteki sebum miktarını arttıran temel etkenler vücudun yağ salgılama oranını arttırır. Bu durumu en fazla yaşayan bölge yüzdür Sürekli olarak aşırı yağlanma parlama ve kötü bir görünüm yaratır. Dermalogica Clean Bar Temizleyici Kalıp bu nedenle yüz bölgesindeki yağlanmayı azaltmak için ürün kullanılmaktadır.

Dermalogica Clean Bar Temizleyici Kalıp Özellikleri

Ciltteki sebum miktarını düzenleyen ürün yağlı cilt temizliğinde kullanılır. Bu tür ciltlerde dikkat edilmesi gereken özellikle vardır. Cildin nem bariyerine zarar verilmemelidir ve sabun içerikli olmamalıdır. Ürün ciltte kalıntı bırakmaz ve cildin korunmasını etkili şekilde sağlar. Doğal nem bariyerini koruyan bakım ürünü gözenekleri derinlemesine temizler. Bu nedenle deri altında biriken ve sivilcelenmeye neden olan yağlar açılan gözeneklerden yüzeye çıkar ve ciltten atılımı sağlanır. Formülündeki bileşenler cildin bakımını en iyi şekilde gerçekleştirir. Cilt yapısına olumlu yönde destek olur. Cildi doğallaştırır. Sabun, suni renklendirici ve koku içermeyen ürün cilt ile uyumludur. Cilde zarar vermez. Tahriş ve kızarıklığa neden olmadan bakım gerçekleştirir. üstün temizlik bakımı sunan ürün düzenli kullanımla etkili sonuçlar geliştirir.

Vücuda Etkisi: Vücut yüzeyine uygulanan ürün yağlı cilt temizliğinde kullanılır. Ciltte nem ve yağ dengesini ayarlar. Deri altında biriken sivilcelenmeyi yok eder. Formülündeki bileşenleri ile onarıcı bakım gerçekleştirir. Cilt yapısına uygundur ve tahriş, kızarıklıklara neden olmaz. Düzenli kullanımla gereken doğallığı kazandırır.

Uygulanan Bölge: Etkili bakım ürünü yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

Kullanım Şekli: Ilık su ile elde köpürtülen ürün yüz ve dekolte bölgesine uygulanır ve sonrasında bol su ile durulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Uygun miktarda ürün yüz ve dekolte bölgesine uygulanır. Günlük kullanıma uygun olan ürün sabah ve akşam uygulanabilir. Ürün 142 gr'dır.

Not: Göz ile teması halinde bols u ile durulanmalıdır.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.