x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica C-12 Concentrate Ton Farklılıklarını Azaltıcı Bakım 22 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica C-12 Concentrate Ton Farklılıklarını Azaltıcı Bakım 22 ml

528,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Nemlendiriciler
Ürün Özellikleri : Vücutta oluşan ton farklılıkların giderilmesine ve cilde canlılık kazandırılmasına yardımcı olur.Cildi besler, pürüzsüzlük sağlar
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 22 ml
Özet Bilgi : Olgun ciltlerin kullanımına uygun olan ürün ciltteki kırışıklık ve çizgilerin giderilmesine destek olur. Tüm ciltlerinde kullanabildiği ürün cilt yüzeyini parlatır ve cilde canlılık kazandırır. Cilt yaşlanmalarının önüne geçen ürün parlak ve canlı bir cilt geliştirir. Ton farklılıklarını gideren ürün sabah ve akşam uygun miktarda cilt yüzeyine uygulanır.
Dermalogica C-12 Concentrate Ton Farklılıklarını Azaltıcı Bakım 22 ml

Tüm cilt tiplerinin kullandığı ürün hiperpigmentasyonlu cilt ve ton farklılıklarını giderme noktasında etkili bakım gerçekleştirir. Cilde ipeksi yumuşak kazandırır, aydınlatıcı, ton farklılıklarını azaltıcı ve cildi berraklaştırıcı bakım sunar. Kadifemsi silikonlar cilt tarafından kolay emilir ve cildin bariyer lipit tabakasını güçlendirerek cildi nemlendirir. Ürün suni renklendirici ve koku içermez. İçeriğindeki mineral, amino asitler ve bitkisel özlerle ton farklılıklarını azaltıcı etki sunar. Formülündeki anti aging maddeler ve mikrokapsüllü lipozom tekniği ile cilt tarafından hızla emilir ve alt katmanlara kadar etki eder.

Ürün yaşlanma etkilerine karşı savaşır ve içerdiği A, C, E vitaminleri ile yaşlanan ve esnekliğini kaybeden ciltlerin onarılmasına destek olur. Dermalogica C-12 Concentrate Ton Farklılıklarını Azaltıcı Bakım 22 ml ince çizgileri ortadan kaldırır ve cilt lekelerini giderir. Suni koku ve suni renklendirici içermez.

Dermalogica C-12 Concentrate Ton Farklılıklarını Azaltıcı Bakım 22 ml Özellikleri

Olgun ve yaşlanmış olan ciltlerde ton farklılıklarını arındırıcı bakım gerçekleştirir. Ciltte mevcut ince çizgi ve kırışıklık sorunlarını giderir. Tüm cilt tiplerine uygun bir üründür. Cildi yeniler ve canlılık kazandırır. Cilt yüzeyinin parlak görünmesine destek olur. Cilt yaşlanmalarının önüne geçer ve ideal bakım için ideal bir üründür. Cildin yenilenme hızını arttır ve cilt dokusuna canlılık katar. Cilt yüzeyini pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuşturur. Cildin zarar verdiği cilt dokusunu onarır. Cilde ışıltı kazandırır ve cilt lekelerini minimize eder. İçerdiği C ve E vitaminleri ile onarıcı ve hasar gidericidir. Ciltteki kırışıklık ve çizgi sorunlarını yok eder ve cilt yaşlanmalarının önüne geçer. Sağlıklı ve ışıltılı bir cilt sunar. Kimyasal içermeyen bakım ürünü enerjik bir cilt gelişimi sunar.

Vücuda Etkisi: Olgun ve zamansız olarak yaşlanmış olan ciltlerde varolan kırışıklık ve çizgi sorununu ortada kaldırır. Tüm cilt tiplerine uygun olan ürün cilt yüzeyini parlatır ve cilde canlılık kazandırır. Cilt yaşlanmalarının önüne geçen ürün ideal bakım gerçekleştirir. Cilt dokusuna canlılık kaznadırır ve pürüzsüz, parlak bir görünüm sağlar. Güneşin zarar verdiği cilt dokusunu onarır. Cilde ışıltı katar ve canlandırır.

Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyine uygulanan ürün temizlenmiş olan yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

Kullanım Şekli: Ton farklılıklarını gideren anti aging bakım gerçekleştiren serum temizlenmiş yüz ve dekolte bölgesine sabah ve akşam yeterli miktarda tonik sonrasında ve nemlendirici öncesinde uygulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Uygun miktarda ürün temiz cilt yüzeyine sabah ve akşam uygulanmaldır. Ürün 22 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanmaldır.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.