x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Body Hydrating Cream Vücut Kremi 473 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Body Hydrating Cream Vücut Kremi 473 ml

276,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Vücut Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cilt hasarlarına karşı koruma sağlar ve cildi besler.Zarar görmüş cildi yenileyerek parlaklık kazandırır.
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 473 ml
Özet Bilgi : Tüm ciltler için kullanılan ürün cildi nemlendirip nazikçe eksfoliasyon yaparak cildi yumuşatır ve güçlendirir. Bitkisel özler ve esansiyel yağlar, nemlendirir ve yumuşatır. Yağlı olmayan emülsiyon kolay emilir ve cilde hemen nem sağlar. Doğal kokukulu Limon Otu cilde enerji verir. Tüm vücuda uygulanan ürün özellikle kuru olmaya müsait olan dirsek, diz ve topuk gibi bölgelere uygulanır.
Dermalogica Body Hydrating Cream Vücut Kremi 473 ml

Cildi güneş ışınlarına karşı korumak nem kaybetmesine engel olmak demektir. Vücutta stratumcornerum olarak isimlendirilen tabakada su kaybının fazla olması sebebiyle kuru deri tarafından sarmalanır. Bu tabakanın vücuttaki işlevi cildin daha iç bölgelerindeki suyun sızmasına izin vermez ve esnekliğini yitirir. Cilt bu şekilde çatlar ve pullanır. Cilt her yaşta kuruyabilir. Ciltte kurumaya etkili olabilecek birçok faktör vardır. Havanın kuru olması, düşük sıcaklık ve sert rüzgarlar, sürekli duş almak ve yüzmek cilt hastalıklarına neden olabilir.

Ciltteki pullanıp ve soyulmalar cildin pürüzlü bir yapıya bürünmesine neden olur. Ciltte sertleşme ve kaşıntıya sebep olur. Cilt hastalıklarının oluşumunu engelleme noktasında etkili bir kremdir. Ürün içeriği cildin pH değeri ile uyumludur ve kuru, pullu deriden korunmak için yardımcı bakım sunar. Dermalogica Body Hydrating Cream hassas olan ciltlerde kullanılan ürün tüm ciltlerin kullanabildiği bir üründür. Cildi besler ve yumuşatır. Canlandırıcı bakım ürünü düzenli kullanım ile hasarlara karşı etkili bakım sunar.

Dermalogica Body Hydrating Cream Vücut Kremi 473 ml Özellikleri

Hassas cilt tipleri dahil tüm ciltlerde kullanılan ürün içerdği hidroksi asitler ve esansiyel bitki yağları ile cildin yumuşamasına yardımcı olur. Etkili bakım ürünü çevresel hasarlara karşı zarar görmüş ciltleri yeniler ve cildin normalleşmesine destek olur. Cildi yoğun şekilde nelendiren ürün düzenli kullanımla etkili sonuçlar geliştirir. Cilt bariyerini güçlendiren ürün çevresel faktörlerin oluşturduğu problemleri giderir. Formülündeki bitkisel özleri ile ciltte hasara neden olmaz. Cilt tarafından kolaylıkla emilir ve haff dokuludur. Ciltte yapışkanlık hissi yaratmaz. Kalıntı oluşumunu ve yağlanmayı engeller. Formülündeki doğal limon otu ile cildin enerjik kalması sağlanır renklendirici ve koku çermez. Cilt ile uyumlu ürün cildi besler ve etkili bakım sağlar. Canlı ve enerjik bir cilt gelişimini destekler ve cildin esnekliğini kazanmasına yardımcı olur. Cildin kurumasına izin vermez ve harika bir görünüm geliştirir.

Vücuda Etkisi: Tüm ciltlerin kullanabildiği ürün yağlı his bırakmaz ve cildi yumuşatır. Uzun süreli nemlendirici etkiyle kuru ve hassas ciltlerin nemlendirilmesi ve canlanması sağlanır. Cildi derinlemesine nemlendirir. Ciltteki su kaybını önler ve nemi cilde hapseder. Cildi besleyen ürün cildin yenilenmesine yardımcı olur. Bileşiminde esansiyel yağ içermez ve çevre kirliliği,iklim değişikliği, stres veya hormonal faktörlere bağlı zararlara karşı koruma sağlar. Gelişen vücut kremi içerisindeki hidroksi asitler ve esansiyel bitki yağları ile cildi yumuşatır ve düzenler.

Uygulanan Bölge: Vücudu derinlemesine nemlendiren ürün geniş hareketlerle vücuda uygulanır. Özellikle ekstra kuruluğun görüldüğü dirsek, diz ve topuk bölgelerine uygulanır.

Kullanım Şekli: Vücudu derinlemesine temizler. Tüm vücuda geniş hareketlerle uygulanır ve duş sırasında nemli vücuda uygulanır. Özellikle ekstra kuruluğun görüldüğü dirsek, diz ve topuk gibi alanlara uygulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Duş sırasında vücuda uygulanan ürün gülük olarak kullanılabilir. Gerekirse tekrar etmesinde sakınca yoktur. Ağır değildir ve yağlı bir his oluşturmaz. Ürün 473 ml olarak sunulur.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.