x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Barrier Repair Hassas Ciltler İçin Onarıcı Nemlendirici 30 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Barrier Repair Hassas Ciltler İçin Onarıcı Nemlendirici 30 ml

260,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Nemlendiriciler
Ürün Özellikleri : Cilt kuruluğuna karşı etkili bakım sağlar.Cildi nemlendirir ve canlılık kazandırır.Dış etkenlere karşı savunma oluşturur.
Güncelleme Tarihi : 30.06.2016 - Perşembe
Boyut : 30 ml
Özet Bilgi : Hassas ciltler için geliştirilmiş olan koruyucu, nemlendirici ve dış etkenlere karşı bariyer oluşturucu özellikte nemlendiricidir. Zarar görmüş cildi güçlendirir ve hassas cilt durumunu azaltır. Ciltte iritasyona sebep olmaz ve sebest radikallere karşı koruma sağlar. Çevresel saldırılara karşı koruyucu bariyer geliştirir Az miktarda ürünü yüz ve boyna yukarı doğru hareketlerle sabah ve akşam günde iki kez kullanmak makbuldür.
Dermalogica Barrier Repair Hassas Ciltler İçin Onarıcı Nemlendirici
İnsan cildi birçok farklı nedenden dolayı kurur. Kuruyan cilt hassaslaşır ve daha çabuk problem çıkartmaya başlar. Bunun akabinde de vücut su kaybeder. İşte tüm bunlara neden olan bazı faktörleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.
  • Günlük yaşantı sırasında maruz kalınan stres
  • Kimyasal maddelerden oluşan temizlik ürünleri, bakım ve makyaj ürünleri
  • Çok sık duş alınması
  • Sert rüzgârlara maruz kalınması
  • Güneş ışınlarına olması gerekenden fazla maruz kalmak
Su kaybı yaşayan cilt kurumaya, kuruyan cilt ise zamanla kabuklanma, çatlama ve pullanmaya neden olur. Bu durum insanın dış görünüşünü bozacağı gibi, cildin nemsiz kalıp yorulmasına sebep olur. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için kuru ve hassas ciltle özenli bakım yapmak gerekir. İşte bu tarz bir bakımı Dermalogica Barrier Repair Hassas Ciltler İçin Onarıcı Nemlendirici ürün sizlere sunuyor. 

Dermalogica Barrier Repair Hassas Ciltler İçin Onarıcı Nemlendirici İçeriği ve Özellikleri

Ürünün asıl amacı dış etkenlerden dolayı oluşabilecek sorunlara karşı cildin bir nevi koruma kalkanı olan bariyerlerinin güçlendirilmesini sağlamaktır. Hassasiyeti de azaltan yapısıyla güneş ışını veya sert rüzgârlara karşı cildin daha dirençli olabilmesine yardımcı bir üründür. Ciltte kuruluğun sebep olduğu kızarıklık, tahriş ve kırışıklıkları gidermede de yardımcı olabilen ürün, cilde yoğun nem sağlar.
Bu sayede ciltteki ince çizgilerin içini doldurarak, bunların görünümünü azaltır. Özellikle yüz bölgesinin direncini arttıracağından dolayı, yüzü makyaja hazır hale de getirmiş olur. Yapay koku ve renklendirici içermez. Ayrıca kimyasal bir yapıya da sahip değildir.
Ürün Kullanımı: Cilt iyice temizlendikten sonra tüm yüz ve boyun bölgesine masaj yapılarak uygulanır. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 sefer uygulanır. 


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.