x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Antioxidant Hydramist Sıkılaştırıcı Sprey 150 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Antioxidant Hydramist Sıkılaştırıcı Sprey 150 ml

243,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık
Ürün Özellikleri : Kuruluktan kaynaklanan ince çizgileri azaltmaya yardımcı olur.Çevresel etkenlere karşı ciltte koruma kalkanı oluşturur.
Güncelleme Tarihi : 29.06.2016 - Çarşamba
Boyut : 150 ml
Özet Bilgi : Ciltte meydana gelen yaşlılık etkilerini giderir. Kolajen eksikliğini giderir ve serbest radikallerin ciltte yarattığı olumsuz etkiyi yok eder. Cilde nem kazandırır uzun süreli etkileyici bakım sunar. Yaşlanma etkilerini gideren bakım ürünü günlük olarak kullanılır. Sabah ve akşam günde 2 kez yüz ve dekolte bölgesine uygulanmaktadır.
Dermalogica Antioxidant Hydramist Sıkılaştırıcı Sprey 150 ml

Bazı dönemlerde ciltte meydana gelen hormonal değişimler kadınların ilerleyen dönemlerinde ve menapoz dönemlerinde etkisini daha fazla gösterir. Menopoz öncesi, sırasında ve sonrasında gelişebilecek olan değişimler ciltte sivilce oluşumu ve tüylenme sorununa neden olur. Bununla birlikte güneşin zararlı etkilerine karşı damarlarda genişleme meydana gelir ve hassasiyet baş gösterir. Cilt problemleri bazı bölgelerde kırışıklıklara neden olur. GEnellikle kırışıklık ve kazayağı oluşumu ilk olarak göz çevresinde meydana gelir.

Sonrasında alın, dudak çevresinde kırışıklıklar gözlenir. Kuru ciltlerin gözenekleri normalden daha küçüktür. İnce üst deri sebum salgılanması nedeni ile mat ve gergindir. Gözeneğin az olduğu bölgelerde çatlayan alanlar mevcuttur. Bu nedenle çatlama ve daralmalar meydana gelir. Dermalogica Antioxidant Hydramist Sıkılaştırıcı Sprey Yaşlanan ciltlerde ihtiyaç duyulan sıkılaştırıcı bakım gerçekleştirilir.

Dermalogica Antioxidant Hydramist Sıkılaştırıcı Sprey 150 ml Özellikleri

Sebum salgılanması normalden az olan cilt yapıları gerilir ve matlaşır. Gözeneklerin az olduğu bölgelerde çatlayan alanlarda fazladır. Kur ciltlerde meydana gelen kırışıklıklar cildin yaşlı görünmesine neden olur. Cildin ihtiyaç duyduğu sıkılaştırıcı bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir. Cildin yaşlanmasındaki en büyük neden kuruluktur. Böylelikle sarkmalar yaşayan cilt toparlanmaya başlar. Ciltte meydana gelen kırışıklıkları doldurur ve azalmasını sağlar. Üstün formüllü ürün cildi kısa sürede sıkılaştırır. Beyaz çay, beta glukan ve meyan kökü sayesinde erken yaşlanma etkileri giderilir. Düzenli kullanımı ile yaşlanma olabildiğince ileri yaşlara ertelenir. Ciltte yaşlanmayı tetikleyen kolajen eksikliğini giderir. Ciltteki yaşlanma belirtilerinin görünümünü yumuşatır. Serbest radikallerin ciltte yarattığı hasarları yok eder.

Vücuda Etkii: Cildi tetikleyen kollajen eksikliğini gidermek amacı ile etkili bir bakım sunar. Ciltteki yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltır. Serbest radikallerin ciltte yarattığı olumsuz etkileri yok eder. Cilde nem sağlar ve uzun süreli bakım gerçekeleştirir. Antioksidan etkisi ile cildi yeniler ve yapılandırır. Yapay koku ve renklendirici içermez.

Uygulanan Bölge: Ürün yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

Kullanım Şekli: Günlük olarak kullanılan ürün sabah ve akşam temiz yüz ve boyun bölgesine püskürtme sureti ile uygulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük olarak kullanılan ürün sabah ve akşam günde 2 kez yüz ve dekolte bölgesine püskürterek uygulanır. Makyaj üzerine de püskürtülmesi mümkündür.

Not: Göz ile teması halinde bol su le durulanması gerekir.


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Markanın Diğer Ürünleri
Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.