x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica Age Reversal Eye Complex Göz Çevresi Sorunlarında Yardımcı Krem 15 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica Age Reversal Eye Complex Göz Çevresi Sorunlarında Yardımcı Krem 15 ml

335,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Göz çevresi Bakımı
Ürün Özellikleri : Göz bölgesini yeniler ve bu bölgedeki yaşlanma belirtilerini onarmaya yardımcı olur.Şişlikleri ve koyu renk halkaları azaltır.
Güncelleme Tarihi : 30.06.2016 - Perşembe
Boyut : 15 ml
Özet Bilgi : Tüm cilt tiplerine uygun olan krem nazik göz çevresindeki kırışıklıkları, şişlikleri, kaz ayaklarını, nemsizliğe bağlı oluşan yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Retinol içerikli ürün içerdiği vitaminlerle göz çevresine anti aging bakım sunar, yenilenmesine yardımcı olur. ÜRün ilk iki hafta gün aşırı kullanılmalıdır. Temiz göz çevresine bir miktar ürün dıştan başlamak sureti ile içe doğru tampon hareketlerle uygulanır.

Dermalogica Age Reversal Eye Complex Göz Çevresi Sorunlarında Yardımcı Krem

Yaşlanmadan dolayı oluşan kırışıklıklar genellikle göz çevresinde oluşmaya başlar. Fakat bu göz çevresinde oluşan kırışıklıkların sebebi sadece yaşlanmak değildir. Genetik faktörlerinde etkili olduğu kırışıklıkların dışında bir de güneş ışınları da göz çevresinde kırışıklıkların oluşmasına neden olur.

Güneş insan sağlığı için oldukça önemlidir. Birçok hastalığın tedavisinde güneş ışınlarından yararlanılmaktadır. Fakat güneşin zararlı ışınlarını da unutmamak gerekmektedir. Bu zararlı ışınlar eğer önlem alınmazsa ciddi cilt problemlerine neden olabilir. Güneşin zararlı UV ışınları en hassas olan göz bölgesine çok zararı dokunur. Bu bölgede kırışıklık oluşumunu hızlandırır. Buna istinaden yetersiz su tüketimi, yapılan makyajın uzun süre temizlenmemesi gibi etkenlerde eklenince göz çevresi problemleri yaşamak kaçınılmaz olabiliyor.

İşte bu etkilerden dolayı göz çevresinde gülüşü bozan ince çizgiler, şişik gözaltı torbaları ve morluklar gibi birçok sorun ortaya çıkmaktadır. Tüm bu sorunlara etkili bir çözüm arıyorsanız, dermatologların da tavsiye ettiği Dermalogica Age Reversal Eye Complex Göz Çevresi Sorunlarında Yardımcı Krem ürününü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dermalogica Age Reversal Eye Complex Göz Çevresi Sorunlarında Yardımcı Krem İçeriği ve Özellikleri

Dermalogica ürünü hassas göz çevresinin ölü deriden temizlenmesini sağlar. Çeşitli nedenlerle oluşan morlukları ve gözaltı torbalarını önemli ölçüde engellemeye yardımcı olur. Özelliklede oluşan kırışıklıkların büyümesini ve zamanla oluşumu minimize eder.

Dermalogica Age Reversal Eye Complex, göz çevresinin hassasiyetine göre üretildiğinden oldukça narin dokunuşlarla cilde tedavi uygular. Böylece göz ve göz çevresini yormadan dinç kalmasını sağlar. Düzenli kullanımlarda anti-aging etkisini kısa sürede hissettirir. Renklendirici ve suni koku içermez.

Ürün Kullanımı: Göz çevresi temizliğinin ardından hafif vuruşlar şeklinde veya dıştan içe hareketlerle uygulanır. İlk iki hafta iki akşamda bir kullanılır. İki haftanın sonunda her akşam kullanımı uygundur.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.