x
sadsad x
asdasd
Sepet
Dermalogica After Sun Repair Güneş Sonrası Bakım 100 ml
Marka: Dermalogica
Barkod:

Dermalogica After Sun Repair Güneş Sonrası Bakım 100 ml

205,80 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermalogica
Ürün Serisi : Güneş Ürünleri
Ürün Özellikleri : Cildi güneş ışınlarına karşı korur bakım sağlar.Cilt tahrişine bağlı cildi nemlendirir ve onarımını sağlar.
Güncelleme Tarihi : 30.06.2016 - Perşembe
Boyut : 100 ml
Özet Bilgi : Tüm ciltlerin kullanımına uygun olan ürün cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı etkili koruma sağlar. Güneşin ciltte meydana getirdiği kuruluğu, tahrişi giderir. Güneş sonrasın rahatlatıcı balsam cildi rahatlatır ve ferahlık gerçekleştirir. Ciltteki hasarları onaran ürün güneş ışınlarına maruz kalan yüz, boyun ve tüm cilt yüzeyine uygulanabilir.

Dermalogica After Sun Repair Güneş Sonrası Bakım

Güneş ışınları insanlar üzerinde özellikle D vitamini açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Ancak yoğun güneş ışınlarına maruz kalmak faydasının yanında zararlı durumlarda ortaya çıkartabilir.  Güneş ışınlarına maruz kalan ciltte kalıcı sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle genç yaşlarda sıkıntılara neden olan güneş kaynaklı yıpranma ve hasarların giderilmesi de oldukça zordur. Güneşten korunmak için cildin ihtiyacı olan sağlıklı bir bakım yapılmazsa cilt yapı bozukluklarına uğrayabilir.

Güneşe maruz kalan ciltlerin kendi tonundan farklı daha koyu renkte lekeler meydana gelir. Bu lekelerden kurtulmak için cilt, yoğun ve derinlemesine bir temizliğe ihtiyaç duyar. Bu temizliği sağlamak amacıyla birçok bakım ürünü kullanılmaktadır. Ancak bu bakım ürünleri çoğu zaman cilt yapısına uygun olmadığından lekeleri temizleyemediği gibi daha büyük sorunlara neden olmaktadır. 

Ciltteki problemleri giderebilmek için cilt yapısına uygun hassas bir bakım ve nemlendirici özellikleri olan ürünler kullanmak gerekir. Bu problemlerle baş edebilmek adına uzmanlarında tavsiye ettiği Dermalogica After Sun Repair Güneş Sonrası Bakım ürünü üretilmiştir.

Dermalogica After Sun Repair Güneş Sonrası Bakım İçeriği ve Özellikleri

Güneş ışınlarına uzun süre maruz kalındığında yaşanan problemlerin önüne geçebilmek için tasarlanan bir üründür. Cildi rahatlatır ve ferahlamasına yardımcı olur. Dermalogica After Sun Repair Güneş Sonrası Bakım, kızarıklıkları azaltarak, cildin fiziksel olarak kötü görünmesini engellemiş olur.

Cildi nemlendirerek kurulukların önüne geçmeye çalışır. Tahrişlere neden olmayan hassas bir yapısı vardır. Cildin güneşe karşı savunmasını arttırır. Japon akça ağacı özü ile güçlendirilen formülü sayesinde en kısa sürede etkisini gösterir. Renklendirici ve koku içermez. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan ürün güneş sonrası cilde serinlik katar.

Ürün Kullanımı: Güneşe çıktıktan sonra tüm cilde uygulanır. Belirli bir zamanı yoktur. İstenildiğinde kullanılabilir. Gözle temasından kaçınılmalıdır.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.