x
sadsad x
asdasd
Sepet
Marka Listesi
Sırala:
1 2
Dermalogica
Sırala:
Daha Fazla Yükle
1 2

Dermalogica

1986 yılında İngiltere’de eğitimini alan terapist Jane Wurwand’ın kurduğu Dermalogica farklı bir sistem ve strateji ile kullanıcılarının cilt problemlerine çözüm bulmaya devam etmektedir.

Amerika endüstrisinde bilinçsiz ve eğitimsizce yapılan cilt bakımlarından hoşlanmayan Jane Wurwand, California Marina Del Rey’de The International Dermal Institude (IDI) adlı sınıfı açarak kendi almış olduğu eğitim sayesindeki birikimini başkalarıyla da paylaşıp bu endüstriyi daha sağlıklı bir yapıya ulaştırma hedefini aklına koydu. Sonraları eğitimli cilt terapistlerini de davet ederek lisansüstü eğitime geçen Jane, bunun ardından iş dünyasını bir rekabet düzeyine ulaştırdı. Dünyadaki 40 noktası ile hizmet vermekte olan IDI, vermiş olduğu cilt ve vücut terapisi eğitimi ile uluslararası altın standart olarak kabul edilmektedir.

Bu eğitimler sırasında hiçbir kozmetik ve dermatolojik şirketin sağlıklı ürünler üretmediğine ve kendisini hiç benimsemediği “güzellik” kavramının cilt sağlığına uygun olmadığını düşünerek Dermalogica ürünlerini geliştirdi. Ortaya çıkarttığı ürünlerde cildi tahriş edici veya sivilceleşmeye neden olan maddelerin kullanılmamasına özen göstermiştir. Jane Wurwand, ürünlerini güzellik ve cazibe kazandırmak amacıyla asla üretmedi. Sadece ama sadece sağlık ile ilgili sıkıntıları gidermek maksadıyla ürünlerini geliştirdi. Çalışmalarına tüm hızıyla devam eden marka daha sonrasında Amerika’da üretilmeye başlandı. Hala da üretimine devam eden ürünlerin hiçbiri hayvan üzerinde teste tabi tutulmamıştır. Zamanla dünyada en fazla reçetelenen ürünler arasına yerleşen marka şuanda dünyanın 50 ülkesinde satış noktasına sahip, piyasanın önde gelen markalarından bir haline gelmiştir.

Birçok dermatolog, profesyonel cilt terapistleri ve tüketicilerin tavsiye ettiği marka durumundadır. 25 yılı aşkın süredir reklam, süs ve göze hitap eden ambalajlar veya yanıltıcı iddialardan uzak duran marka, eğitimli ve profesyonel üretim kadrosu ile sağlıklı cilt sonuçlarını kullanıcılarına sunuyor. Kozmetik ve cilt bakım konusunda önde gelen markalardan olan Dermalogica, birçok profesyonel tarafından da tavsiye edilmektedir. Bu ürünler mevsim farkı gözetmez ve cildinize rahat ve sağlıklı bir bakım uygular.

Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.