x
sadsad x
asdasd
Sepet
%25 indirim
Dermadolin Seranem Şampuan 150 ml 4 Mevsim Saç Bakım Şampuanı
Marka: Dermadolin
Barkod: 8692780000169

Dermadolin Seranem Şampuan 150 ml 4 Mevsim Saç Bakım Şampuanı

65,00 TL
48,75 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dermadolin
Ürün Serisi : Şampuanlar
Boyut : 125 ml
Güncelleme Tarihi : 15.08.2018 - Çarşamba
Özet Bilgi : Keratin, proteinler ve argan ekstraktı kullanılarak oluşturulan içeriğiyle saçlarda anti aging bakımı gerçekleştirerek saçların çok daha canlı, sağlıklı ve ışıltılı olmasına yardımcı olan şampuandır. Tahrişlerin ve kırıkların onarılmasına katkıda bulunarak pürüzsüz saç gelişimini destekler. Etkili içeriğiyle saç tellerini besleyerek nemlendirir.
Dermadolin Seranem Şampuan 150 ml Nemlendirici Bakım Şampuanı

Saçları ağırlaştırmadan doğal bir görünüm kazandıran Dermadolin Seranem Şampuan 125 ml Nemlendirici Bakım Şampuanı, yıpranmış saçların sağlıkla parlamasına destek olur. Saça derinlemesine bakım yapan ürün, koparak dökülmelerin önüne geçer.

Dermadolin Seranem Şampuan 150 ml Nemlendirici Bakım Şampuanı Özellikleri:

Dermadolin Seranem Şampuan 150 ml Nemlendirici Bakım Şampuanı, içeriğinde bulunan keratin, proteinler ve argan ekstraktı ile saçları derinlemesine besler. Saçların çok daha canlı, sağlıklı ve ışıltılı olmasına yardımcı olan ürün, tahriş oluşumunu önler ve meydana gelen kırıkların onarılmasına katkıda bulunur. Saçlarda elektriklenme karşıtı bir bakım oluşturan ürün, etkili içeriğiyle saç tellerini besleyerek nemlendirir.

Saça Etkisi: Yıpranmış saçların sağlıkla parlamasına destek olur. Saça derinlemesine bakım yapan ürün, koparak dökülmelerin önüne geçer. Saçların çok daha canlı, sağlıklı ve ışıltılı olmasına yardımcı olan ürün, tahriş oluşumunu önler ve meydana gelen kırıkların onarılmasına katkıda bulunur.

Uygulanan Bölge: Saç derisine ve saç yüzeyine uygulanır.

Kullanım Şekli: Yeterli miktarda ürün ıslak saça ve saç derisine uygulanır. Köpüren saçlar durulanır. İşlem gerekirse tekrar edebilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Saç banyosu sırasında yeterli miktarda ürün saça uygulanır. İyice köpürtülür ve köpüren saç bol su ile durulanır. Ürün 150 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanması tavsiye edilir. Talimatlarına uygun olarak uygulayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.