sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
Kargo
Bedava
249,60 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
390,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
338,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
353,60 TL
Kargo
Bedava
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Dermadoctor

Dermadoctor ürünleri Dr. Audrey Kunin tarafından geliştirilmiştir. Cilt konusundaki ihtiyaçları ve istekleri gidermek amacıyla üretilen ürünler, reçetesiz cilt çözümleri için sıkı çalışmalar sonucu ortaya çıkmaktadır. Hedefe yönelik dermatolojik tedavileri doğayla birleştirmenin yanı sıra, yaşlanma karşıtı etkisiyle rakiplerinden bir adım öne çıkan ürünler, çok yönlü olmasıyla ve her cilt tipine uyum sağlayabilmesi nedeniyle birçok ödüle sahiptir. Dr. Audrey Kunin’in kurucusu olduğu Dermadoctor ürünlerinin başarısını; inovasyon, bilim ve yaratıcılığın doğayla birleşmesine bağlamaktadır.

Dermadoctor ürünleri; yaşlanma karşıtı bakımdan, cilt nemlendirmeye ve gözenek temizlemeye kadar birçok cilt sorununa ve ihtiyaca yönelik çözümler üretmektedir. Cildin sağlıkla ışıldamasına katkı sağlamaktadır. Ciltte oluşan koyu lekelerin görünümünü de iyileştirmeye destek olan marka, sivilce ve aknelerin bıraktığı koyu lekelerin görünümünü de azaltır. Ürünler, ciltteki ton bozukluklarını onarmaya yardımcı olup cilt rengini eşitlemektedir.
Dermadoctor ürünlerinin içeriğinde genel olarak bulunan bileşenler şu şekildedir;
• Kakadu Eriği
• C vitamini
• Antioksidanlar
• Üçlü peptit teknolojisi
• Kafein
Neden Dermadoctor?
Ciltteki iyileştirici reaksiyonları ve besleyici etkiyi üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olan ürünler, çok yönlü ve etkili tedaviye destek olmaktadır. Dermadoctor ürünleri, akıllı formülasyon teknolojisi ile cilt tiplerinin ihtiyacı olan nitelikli bakımı sunmayı hedeflemektedir. Cilt düzgünleştirici etkinin yanı sıra yaşlanma karşıtı bir bakım sunmaktadır. Marka, ürünlerini tamamen cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamaya ve cildin gereksinimlerini karşılamaya adamıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.