x
Sepet
Dead Sea Spa Magik Algimud Active Seaweed Mask 25gr Yosun Çamur Maskesi
Barkod: 5018365019853

Dead Sea Spa Magik Algimud Active Seaweed Mask 25gr Yosun Çamur Maskesi

69,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Dead Sea Spa Magik
Ürün Serisi : Yüz Maskeleri
Boyut : 25 g
Güncelleme Tarihi : 24.08.2016 - Çarşamba
Özet Bilgi : Çamur ve doğal deniz yosunu karışımından elde edilmiştir. Soyulabilir özellikli ürün toz halindedir ve sulandırılarak kullanılabilir. Canlandırıcı, enrejik bakım ürünü dengeleyici özelliklidir. Parlak ve diri bir cilt görünümü sağlar. Kolay kullanılabilir ürün serinleticidir ve cildi derinden temizler, nemlendirir, rahatlatır. Ürün içme suyu ile karıştırılır ve yüze sürülmesinin ardından 15-20 dakika kadar bekletilir.
Dead Sea Spa Magik Algimud Active Seaweed Mask 25gr Yosun Çamur Maskesi

Deniz çamuru ve doğal deniz yosunundan üretilmiş olan ürün cilde uygulandığında taze ve genç bir görünüm elde edilmesine imkan tanır. Etkili ve aktif içeriklidir. Pratik kullanımlı ürün soyulabilir özelliklidir. Yosun ve çamur içeren ürün cilde parlaklık verir, ışıltılı cilt gelişimini destekler. Dead Sea Spa Magik Algimud Active Seaweed Mask 25gr Yosun Çamur Maskesi, ferahlatır, rahatlatır ve derinden nemlendirici bakım sağlar. Ürün pH dengeleyici özelliklidir. Cilt görünümünü düzenler, güzelleştirir. Ferahlatıcı bakım sunan ürün parlak ve diri görünüm sağlar. Cilt ile uyumlu oan bakım ürünü cilde derinden bakım imkanı sağlar.

Dead Sea Spa Magik Algimud Active Seaweed Mask 25gr Yosun Çamur Maskesi Özellikleri:


Yosun bileşimli çamur maskesi cilt yüzeyinin canlanmasına imkan tanır. Pürüzsüzleştirici ve pratik kullanımlıdır. Cildin canlı ve parlak olmasına destek olur. Serinletici ve ferahlatıcı cilt bakımı sunan ürün nemlendirir, besler ve canlandırıcı etki sunar. pH, nem ve yağ oranını dengeler. Deniz yosunu özlü ürün yardımı ile gereken bakım etkili şekilde sağlanır. Dead Sea Spa Magik Algimud Active Seaweed Mask 25gr Yosun Çamur Maskesi, parlak ve diri bir görünüme destek olur. Cildi dinlendiren ürün yardımı ile kısa sürede bakımlı ve sağlıklı cilt gelişimi sağlanmış olur. Cildi düzenleyen ürün ferahlatıcı bakım imkanı sağlar.

Vücuda Etkisi: Sebore, Rosacae, Akne sorunlarına karşı etkili çözüm sunar. Cildi düzenler, canlandırır ve nemlendirir. Ferahlatıcı bakım ürünü parlak, sağlıklı gelişime imkan sağlar. Cilt görünümünü etkili şekilde değiştirir. Soyulabilir ve canlandırıcı cilt maskesidir.

Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyine uygulanır.

Kullanım Şekli: Paketin içindekilere bir miktar içme suyu ilave edilir. Ürün yüze sürülür bir süre bekletilir. 15-20 dakika bekletilen ürün sıyırılır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün haftada 2 kez uygulanmaktadır. 25 gr olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile direkt teması halinde bol su ile dururlama yapılmalıdır.

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.