x
Sepet
%30 indirim
DDF Wrinkle Relax Serum 15 ml
Marka: DDF
Barkod: 060748000083

DDF Wrinkle Relax Serum 15 ml

527,00 TL
368,90 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
25
Miktar
Güncelleme Tarihi: 17.05.2016 - Salı Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : DDF
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık
Boyut : 15 ml
Güncelleme Tarihi : 18.03.2017 - Cumartesi
Özet Bilgi : Yağlı ve normalden yağlıya eğilimli ciltlerin kullandığı ürün ince çizgilerin azalmasını sağlayan ve gözenekleri açan bakım ürünüdür. Sıkılaştırıcı etkisi ile yenileyici bakım sunar. Ciltteki çizgileri en aza indirir. Nemlendirici bakım sağlayan ürün cildi pürüzsüzleştirir ve tahrişi engeller. Cildi güçlendiren ürün sabahları temiz cilt üzerine yeterli miktarda uygulanır.
DDF Wrinkle Relax Serum

Cilde genç ve diri görünüm kazandıran, yaşlanma etkilerini azaltan onarıcı serum. İçeriği argireline asetil, magnesium ascorbyl, retinil palmitat, hyaluronate, soya isoflovanlarıyla zenginleştiren DDF Wrinkle Relax Serum, cilde rahatlık verir, kırışıklıkların azaltılmasına yardımcı olup tekrarlanmasını engeller. Kolajen yapımını destekleyen bu ürün, cilde genç ve diri bir görünüm kazandırır. Yaşlılık belirtilerini azaltmaya çalışırken nem dengesini normale dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Tüm cilt türlerine uygun olarak geliştirilmiştir ve cilde herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

DDF Wrinkle Relax Serum Özellikleri

Yaşlanma etkilerine karşı cerrahi bir müdahale olmaksızın ve enjeksiyon (akıtma) uygulanmadan etkin koruma sağlayan DDF Wrinkle Relax Serum, diğer yaşlanmayı önleyici veya onarıcı özellikteki ürünlerle birlikte kullanılabilmektedir. DDf Serumlar ikinci haftadan itibaren görünümde fark edilebilir etki gösterebilmektedir. 45 veya 60. Günden sonra kırışıklarda %50 oranında azalma belirtileri görülür. 60. Günden sonra gün içerisinde sadece sabahları bir kez kullanılması sonuçların kalıcı ve verimli kalmasına yetecektir. Transepidermal su kaybını önlediği gibi, Antioksidan etki gösterir ve cildin sağlamlaşıp güçlenmesini sağlar.

Sorunsal ve Çözüm : Bileşiminde bulunan aktif maddeler sayesinde asetil kolin salınımı durdurulup kas kasılmaları önlenir. Cilte oluşabilecek su kaybının önüne geçilir ve nem oranı normale yükseltilir. Fibroblastları uyararak kolejenaz enzmini devre dışı bırakır ve sentezini artırır. Cildin sıcaklığını koruyup elastikiyet kazanmasına yardımcı olarak çizgilerin azaltılmasını sağlar.

Kullanım Şekli : Temizlenmiş ve kurulanmış cilde uygulanmalıdır. Serum parmak ucuyla ince tabaka oluşturularak bölgeye uygulanır. Cilde yerilinceye kadar masaj yapılır. İki ay süresince sabah ve akşam uygulanmalıdır. Sonraki ay günde bir kez olmak üzere tercihen sabahları uygulanabilir. Dudak çevresi ve boyun bölgesinde kullanıma uygun olmakla beraber kazayağı olarak bilinen göz kenarı, alın ve kaş ortası türündeki küçük kırışıklıklarında belirdiği, gözlemlendiği alanlara uygulanabilir. Olumlu sonuçlar ilk ikinci haftadan sonra görülebilmektedir. Diğer yüz bakımı eşliğinde de uygulanabilir.

İçeriği : 

  • Argireline Asetil (Kolin salınımını devre dışı bırakır)
  • Magnesium Ascorby (C vitamini, antioksidan etkisi vardır)
  • Phosphate (Kollajen oluşumunu destekler)
  • Hyaluronate (Cildi nemlendirir)

Not: “Tüm ciltlere uygundur ve iğnesiz botoks etkisi gösteren serumdur.”


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.