x
Sepet
%20 indirim
DDF Salicylic Wash %2 Jel 250 ml Akneli Ve Yağlı Ciltler İçin Jel Formunda Temizleyici
Marka: DDF
Barkod: 060748008935

DDF Salicylic Wash %2 Jel 250 ml Akneli Ve Yağlı Ciltler İçin Jel Formunda Temizleyici

197,00 TL
157,60 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
25
Miktar
Güncelleme Tarihi: 16.05.2016 - Pazartesi Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : DDF
Ürün Serisi : Temizleyiciler ve Tonikler
Boyut : 250 ml
Güncelleme Tarihi : 18.03.2017 - Cumartesi
Özet Bilgi : Yağlı ve akneli ciltlerde temizlik işlemi gerçekleştiren temizleyici jeldir. Ürün sivilce oluşumunu engeller ve sivilcelerin tedavisini gerçekleştirir. Tıkanmış gözenekleri açan ürün cildi soyar ve ölü tabakaları atar. Sivilce ve akneleri giderir. Yeterli miktarda ürün nemli cilde uygulanır ve köpürtülür sonrasında bol su ile ciltten atılması sağlanır.
DDF Salicylic Wash %2 Akneli Ve Yağlı Ciltler İçin Jel Formunda Temizleyici


Çok yağlı ve akneli ciltler için jel kıvamında temizleyici üründür. Yağlı ve akne oluşumuna meyilli ciltlerde akne ve sivilceler başta olmak üzere birçok kir ve dış etkenli tıkanmaların temizliği için geliştirilen DDF Salicylic Wash %2 Akneli Ve Yağlı Ciltler İçin Jel Formunda Temizleyici, mevcut sivilce ve aknelerin tedavisinde yardımcı bir kaynaktır. Yeni oluşabilecek akne ve sivilcelere engel olmakta, kirlerin temizlenmesinde etkin rol oynamaktadır. Dış etkenlerden kaynaklı tıkanan cilt gözenelerini açmakta, hava almasını sağlamakta ve cildin canlanmasına katkı sağlamaktadır.

DDF Salicylic Wash %2 Akneli Ve Yağlı Ciltler İçin Jel Formunda Temizleyici Özellikleri

Her yaş grubuna uygun olan bu ürün özelikle yağlı ve akne sorunlu ciltler için uygundur. Ölü tabakanın soyulmasını sağlayarak akne tedavisinde sürecin kısaltılmasına yardımcı olur. Cilde uygulanmasıyla rahatlama hissi uyandırır ve cildin nem seviyesini normalleştirir. %2 Salisik Asit oranı sayesinde aşırı yağlanmayı durdurup dengede tutar. Herhangi bir tahriş veya kuruluğa sebebiyet vermez. 

Sorunsal ve Çözüm : Yağlı ve akneli ciltlerde oluşan sivilce ve akneler başta olmak üzere kir, zararlı zerre ve ölü tabakaların temizlenmesinde etkin rol oynayan DDF Salicylic Wash %2 Akneli Ve Yağlı Ciltler İçin Jel Formunda Temizleyici, cildi olabildiğine temizleyici etkide özel formüllü üründür. Cildin matlaşmasını sağlayıp parlamayı önler. Gözeneklerin tıkanmasını engelleyip akne ve siyah nokta oluşumunun önüne geçer. Düzenli kullanılması halinde cilt, ferah ve berrak bir görünüm kazanır.

Kullanım Şekli : Ürün her sabah ve akşam nemlendirilen cilt yüzeyinde köpürtülür. Temizleme süresince hafif parmak dokunuşuyla masaj yaparak köpük yayılır. Az miktarda kullanılmalıdır. Sonrasında ise bol suyla cilt durulanır. Yüz, boyun ve iç göğüs (dekolte) bölgesine uygulanabilir. Ciltte aşırı kuruma ve hassasiyet varsa günde iki veya üç defa kullanılması önerilir. Kullanım sonrası Güneş Koruyucu DDF Nemlendirici kullanılması tavsiye edilir.

Not: “Hassasiyet olursa günde bir kez uygulanması önerilmektedir. Akneli ve yağlı ciltler için öncelikli olarak kullanılmalıdır. Göz çevresine asla temas ettirilmemeli ve uzak tutulmalıdır.”


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.