x
Sepet
%20 indirim
DDF Revolve 500X Refill Kit (Yedek)
Marka: DDF
Barkod: 060748007433

DDF Revolve 500X Refill Kit (Yedek)

305,00 TL
244,00 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
35
Miktar
Güncelleme Tarihi: 14.12.2015 Pazartesi Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : DDF
Ürün Serisi : Peeling Ürünleri
Boyut : -
Güncelleme Tarihi : 18.03.2017 - Cumartesi
Özet Bilgi : Tüm cilt tiplerinde uygulanabilen ürün kiti cilde ışıltı kazandırmak için 2 farklı bakım sunar. Derinlemesine temizlik ve peeling uygulaması cildi derinden temizler ve aynı zamanda da ince çizgi ve gözenekleri de minimize eder. Günlük temizlik için kullanılan ürün ıslak cilde uygulanır ve bol su ile durulanır. Diğer ürün olan Micro-Derma Peeling cilde uygulanır ve cihazla işlem tamamlanır.
DDF Revolve 500X Refill Kit (Yedek)

Derinden temizlik ve peeling etkisi...

Tüm ciltlerin kullanabileceği ürün kiti cildi 2 şekilde bakıma hazırlar. Temizliği gerçekleştiren temizlik uygulaması ve cildi derinden arındıran ve ince çizgi, gözenekleri açan peeling uygulaması şeklinde belirtilebilir. Kullanımı ile ciltteki kir, yağ fazlası ve bakterileri atar, akne ve sivilce oluşumunu önler. Yenileyici bakım sunan ürün kiti canlı ve sağlıklı bir cilt görünümü sunar.  Ddf ürünleri ile etkili bakımı derinden gerçekleştirir ve başarılı sonuçlar gerçekleştirir.

DDF Revolve 500X Refill Kit (Yedek) Özellikleri:

Yardımcı aparatları ve cihazı ile cildi derinden temizler ve peeling bakımını sağlar. DDF Revolve 500X Refill Kit (Yedek) Cildi yenileyici bakım sunar ve sağlıklı bir cilt geliştirir. Cilt yapısına uygun olan fırçaları sayesinde temizliği en iyi şekilde gerçekleştirir ve ince çizgi görünümünü azaltır. Canlı ve sağlıklı bir cilt görünümü için etkili bakım gerçekleştiren etkili bakım ürünüdür.

Vücuda Etkisi: Özel yardımcı fırçaları ve cihazı ile uygulanan ürün cildi derinden temizler ve kiri, bakteriyi yok eder. Akne ve siyah noktaları temizler, gözenekleri açar. İnce çizgi ve kırışıklıkları da ortadan kaldırmaya yardımcıdır. Düzenli bakımla kısa sürede etkili sonuçlar geliştirmek mümkündür.

Uygulanan Bölge: Özel aparatları ile yüz bölgesine (alın, çene, burun ve yanak) uygulanır.

Kullanım Şekli: Aparat ve fırça seçimi yapıldıktan sonra alın bölgesi için 20 saniye, yanak bölgesi için 10 saniye, çene ve burun bölgesi için de 10 saniye tutulur ve uygulama gerçekleştirilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Cihaz yardımı ve fırçaları ile uygulama yapılacak bölgeye gereken süre kadar tutulur. Peeling uygulamaları haftada 1-2 kez yapılır.

Not: "Peeling uygulamaları iki gün üst üste yapılmaz. Gün aşırı yapılmalıdır."KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.