x
Sepet
%30 indirim
DDF Revolve 400X Refill Kit
Marka: DDF
Barkod: 060748005156

DDF Revolve 400X Refill Kit

278,00 TL
194,60 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : DDF
Ürün Serisi : Temizleyiciler ve Tonikler
Boyut : -
Güncelleme Tarihi : 03.12.2016 - Cumartesi
Özet Bilgi : Cildi derinlemesine temizleyerek arındıran bakım setidir. Mikrodermabrazyon uygulamasına imkan veren kristal peeling ve düz başlıkla birlikte derinlemesine temizlik için de fırça başlıkla set halinde satışa sunulmaktadır. Derinlemesine temizlik işlemi günde 1 kez, mikrodermabrazyon işlemi ise haftada 2 kere ve farklı günlerde yapılmalıdır.

DDF Revolve 400X Refill Kit

Cildi derinlemesine arındırmaya yardımcı olan DDF Revolve 400X Refill Kit, mikrodermabrazyon imkânı sağlamak üzere formüle edilmiştir. Cildi ölü deri kalıntılarından temizler ve cilde daha aydınlık bir görünüm sunar. El, yüz ve göğüs bölgelerindeki lekelerin giderilmesine destek olur ve cilt görünümünü düzeltmeyi hedefler. Cildin sıkılaşmasına yardımcı olan ürün cilt yüzeyini pürüzlerden kurtarmaya destek olur.

DDF Revolve 400X Refill Kit Özellikleri:

DDF Revolve 400X Refill Kit, cildi derinlemesine arındırmaya yardımcı olmak için üretilmiştir.İçerisinde bulunan micro derma brazyon peelingi, düz başlık, fırça başlık ve cihaz ile cilt tonunun eşitlenmesine katkı sağlar. Cildi berrak bir görünüme kavuşturarak pürüzsüz görünüm kazanımına yardımcı olur. Cilde sağladığı arındırma etkisiyle ciltteki pürüzlü ve sağlıksız görünümü yok eder. Işıltılı bir yüzey elde etmeye olanak tanır.

Cilde Etkisi: Mikrodermabrazyon imkânı sağlamak üzere formüle edilmiştir. Cildi ölü deri kalıntılarından temizler ve cilde daha aydınlık bir görünüm sunar.

Uygulanan Bölge: Göz çevresi haricinde el, yüz ve göğüs bölgesine uygulanır.

Kullanım Şekli: Yeterli miktarda ürün temiz cilde uygulanır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Cildinizi su ile nemlendirin. DDF temizleyiciyi fırça başlıkla direk olarak uygulayın. Cilt yüzeyinizde uyguladığınız her bölgeye ortalama 1 dakika masaj yapın. Özel kristal peelingi cildinize uygulayın ve her bölgede bir dakika kadar masaja devam edin.Uygulama sonunda cildinizi bol suyla durulayın.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanması tavsiye edilir. Saç diplerine uygulama yapılmaz.En fazla haftada 2 defa ve farklı günlerde kullanılması tavsiye edilir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.