x
Sepet
%30 indirim
DDF Protective Eye Cream SPF 15 Kofre
Marka: DDF
Barkod: 060748006085

DDF Protective Eye Cream SPF 15 Kofre

270,00 TL
189,00 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : DDF
Ürün Serisi : Göz Kremleri
Boyut : 2x15 g
Güncelleme Tarihi : 03.12.2016 - Cumartesi
Özet Bilgi : Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak geliştirilen göz bakım kremidir. Spf15 derecesindeki yüksek koruma faktörüyle zenginleştirilen içeriğiyle hassas göz çevresini güneşin zararlı etkilerine karşı korur. Göz çevresindeki deformelerin onarılmasına yardımcı olur.

DDF ProtectiveEyeCream SPF 15 Kofre

Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olarak üretilen ve solgun görünen göz altlarının onarımına katkı sağlayan DDF Protective Eye Cream SPF 15 Kofre, cilde canlılık katar. Göz çevresinde oluşan mor halkaları, ince çizgileri ve göz atı torbalarını gizleyerek aynı zamanda kusurların azalmasında etkin rol oynar. 15 faktöre kadar gelen güneş ışınlarının etkisinden cildi korur ve güneş lekelerinin oluşumunu engeller. Hassas göz çevresini çevresel faktörlerden koruyarak göz çevresinde meydana gelen kusurları gizler.

DDF ProtectiveEyeCream SPF 15 Kofre Özellikleri:

DDF Protective Eye Cream SPF 15 Kofre, göz altında oluşan ve yorgun görünüme sebep olan morlukların ve koyu halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Cildin aydınlık bir ifadeye sahip olmasını destekleyerek, cildi yeniler. Cildi güneşin zararlı etkilerinden korur vehassas göz çevresindeki kusurların azalmasına destek olur.

Cilde Etkisi: Cilde canlılık katar. Göz çevresinde oluşan mor halkaları, ince çizgileri ve göz atı torbalarını gizleyerek aynı zamanda kusurların azalmasında etkin rol oynar. 15 faktöre kadar gelen güneş ışınlarının etkisinden cildi korur ve güneş lekelerinin oluşumunu engeller.

Uygulanan Bölge: Göz çevresine uygulanır.

Kullanım Şekli: Yeterli miktarda ürün temiz cilde tampon hareketlerle uygulanır. Günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Yeteri kadar ürün homojen şekilde uygulanır. Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanılabilir. Ürün 15 ml olarak sunulmaktadır.

Not:Ürünü gözlerin içine değdirmemeye özen gösteriniz. Göz ile teması halinde bol su ile durulayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.