x
Sepet
%30 indirim
DDF Non Drying Yaşlanma Önleyici Krem Temizleyici 240 ml
Marka: DDF
Barkod: 060748000106

DDF Non Drying Yaşlanma Önleyici Krem Temizleyici 240 ml

212,00 TL
148,40 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)Marka : DDF
Ürün Serisi : Temizleyiciler ve Tonikler
Boyut : 240 ml
Güncelleme Tarihi : 13.12.2016 - Salı
Özet Bilgi : Normalden kuruya eğilimli, kuru ve tahriş olmuş cilt tipleri için geliştirilen temizleyicidir. Krem formuyla cildi tahriş etmeden nazikçe temizlemeye yardımcı olur. Özel içeriğiyle hassas göz çevresinde de güvenle kullanılabilir. Günlük cilt temizliğinin yanı sıra makyaj temizliğinde de kullanılabilir.
DDF Non Drying Yaşlanma Önleyici Krem Temizleyici 240 ml

Normalden kuruya eğilimli ve tahriş olmuş cilt tipleri için özel olarak geliştirilen DDF Non Drying Yaşlanma Önleyici Krem Temizleyici 240 ml, cilde derinlemesine bir bakım yapar. Krem formu sayesinde cilde kolay uygulanan ürün, günlük cilt temizliğinizi kolaylıkla yapmanıza imkân tanır. Özel formülü diğer ürünlerin aksine, cildin en ince bölgesi olan göz çevresiyle temasa uyumludur. Aynı zamanda ciltte meydana gelen ince çizgilerin görünümünün azalmasına yardımcı olur. Cildi temizlerken kırışıklığa sebep olmaz.

DDF Non Drying Yaşlanma Önleyici Krem Temizleyici 240 ml Özellikleri:

Etkin formülü sayesinde cilde yaşlanma karşıtı bir bakım sunan DDF Non Drying Yaşlanma Önleyici Krem Temizleyici 240 ml, krem formülü sayesinde cilde kolayca uygulanır. Cildi tahriş etmeden derinlemesine bakım yapan ürün, ciltte ince çizgi oluşumuna müsaade etmez. Hassas formülü sayesinde göz çevresine uygulama imkânı sunar ve böylece birden fazla ürün kullanmanıza gerek kalmaz.

Cilde Etkisi: Krem formu sayesinde cilde kolay uygulanan ürün, günlük cilt temizliğinizi kolaylıkla yapmanıza imkân tanır. Özel formülü diğer ürünlerin aksine, cildin en ince bölgesi olan göz çevresiyle temasa uyumludur.

Uygulanan Bölge: Cilt yüzeyine uygulanır.

Kullanım Şekli: Yağlı ciltler başta olmak üzere tüm cilt tiplerine kullanılabilir. Yeterli miktarda ürün parmak uçları kullanılarak ya da pamuk yardımıyla cilde uygulanabilir. Cildin hafif nemli olmasına özen gösterilmelidir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Hafif nemli cilde yeterli miktarda uygulanır. Haftada 2-3 kere olmak üzere kullanılması tavsiye edilir. Ürün 240 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulama yapılmalıdır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.