x
Sepet
%30 indirim
DDF Kuru Ciltler İçin Gece Bakım Serumu 25 ml
Marka: DDF
Barkod: 060748004845

DDF Kuru Ciltler İçin Gece Bakım Serumu 25 ml

538,00 TL
376,60 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : DDF
Ürün Serisi : Nemlendiriciler
Boyut : 25 ml
Güncelleme Tarihi : 13.12.2016 - Salı
Özet Bilgi : Kuruya eğilimli, kuru ve çok kuru cilt tipleri için geliştirilen bakım serumudur. Cilt kuruluklarını nemle besleyerek yumuşamaya yardımcı olurken aynı zamanda esneklik ve elastikiyet kazanılmasına da katkıda bulunur. Cilt üzerindeki çizgilerin ve solgun görünüm iyileştirilmesine destek verir.
DDF Kuru Ciltler İçin Gece Bakım Serumu 25 ml

Kurumaya eğilimli ya da kuru yapıdaki cilt tipleri için zenginleştiren formülüyle hassas bir bakım yapan DDF Kuru Ciltler İçin Gece Bakım Serumu 25 ml, cildi derinlemesine nemlendirir. Cildin yumuşamasına yardımcı olarak elastikiyetini arttırır. Gece boyunca cildi yenilemeye destek olan ürün, cilt üzerindeki ince çizgilerin görünümünü azaltır. Ciltteki solgun görünümün yerine ışıltılı bir görüntü sunar ve cildin daha sağlıklı görünmesine yardım eder.

DDF Kuru Ciltler İçin Gece Bakım Serumu 25 ml Özellikleri:

Cildi gece boyunca yenileyerek pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlayan DDF Kuru Ciltler İçin Gece Bakım Serumu 25 ml, cilde derinlemesine bakım yapar. Kuru ciltlerin hassaslığı göz önüne alınarak formüle edilen ürün, ciltte herhangi bir tahrişe sebep olmaz ve cildin doğal ışıltısını kazanmasına yardım eder.

Cilde Etkisi: Cildi derinlemesine nemlendirir. Cildin yumuşamasına yardımcı olarak elastikiyetini arttırır. Gece boyunca cildi yenilemeye destek olan ürün, cilt üzerindeki ince çizgilerin görünümünü azaltır. Ciltteki solgun görünümün yerine ışıltılı bir görüntü sunar ve cildin daha sağlıklı görünmesine yardım eder.

Uygulanan Bölge: Yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

Kullanım Şekli: Yeterli miktarda ürün temiz cilde masaj hareketleriyle dağıtılır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Yeterli miktardaki ürün yüz ve boyun bölgesine homojen şekilde uygulanır. Gece yatmadan önce kullanılması önerilir. Ürün 25 ml olarak sunulmaktadır.

Not: Göz ile teması halinde bol su ile durulanması tavsiye edilir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.