x
Sepet
%30 indirim
DDF Glycolic %10 Exfoliating Oil Control Gel Yağlanmayı Kontrol Altına Alan Gece Bakım Jeli 48 gr
Marka: DDF
Barkod: 060748000557

DDF Glycolic %10 Exfoliating Oil Control Gel Yağlanmayı Kontrol Altına Alan Gece Bakım Jeli 48 gr

249,00 TL
174,30 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
25
Miktar
Güncelleme Tarihi: 14.12.2015 Pazartesi Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : DDF
Ürün Serisi : Sivilce Sorunları
Boyut : 48 g
Güncelleme Tarihi : 18.03.2017 - Cumartesi
Özet Bilgi : Akneli ve yağlı ciltler için sebum dengesini sağlar ve çizgilerin görünümünü azaltıcı jeldir. Cildin sağlıklı, canlı olabilmesi için destekleyici bakım uygular ve yenileyici bakım gerçekleştirir. Cildi besleyerek nemlendirici bakım sağlar ve anti aging etkisi ile yaşlanma belirtilerini yok eder. Yeterli miktarda ürün temiz cilde az miktarda uygulanır.
DDF Glycolic %10 Exfoliating Oil Control Gel Yağlanmayı Kontrol Altına Alan Gece Bakım Jeli

Tıkanık gözeneklerin açılmasını ve temizlenmesini sağlayan, yağlanmayı kontrol altına alan gece bakım jelidir. Yaşlanma ve yıpranmadan kaynaklı ortaya çıkan ince çizgilerin azaltılmasında önemli katkı sağlayan DDF Glycolic %10 Exfoliating Oil Control Gel Yağlanmayı Kontrol Altına Alan Gece Bakım Jeli, cilt yüzeyindeki tıkanmış gözeneklerin açılmasında ve temizlenmesinde etkili özel bir üründür. Cildin nem ve yağ oranını dengeleyici etkisiyle cilt yağlanmalarına karşı özel çözüm sunmaktadır. Yağlı cilt tiplerine yönelik üretilmiş olan bu ürün ciltteki yağlanmaları azalttığı gibi, siyah nokta ve akneleri de azaltmakta ve yeniden oluşumlarına engel olmaktadır. Uzun süreli kullanılması halinde cildin nem ve yağ dengesi kalıcılık kazanır. 

DDF Glycolic %10 Exfoliating Oil Control Gel Yağlanmayı Kontrol Altına Alan Gece Bakım Jeli Özellikleri

Vücutta meydana gelen aknelere ve yağlanmalara karşı güçlü etki sağlayan DDF Glycolic %10 Exfoliating Oil Control Gel Yağlanmayı Kontrol Altına Alan Gece Bakım Jeli, etkin formülüyle sivilce izlerini, ince yaşlılık çizgilerini ve kızarıklıkları da giderme de etkilidir. Tahriş ve kuruluşa neden olmamakla beraber kızarıklık ve tahrişleri yatıştırıp cildin yumuşaklık kazanmasını ve rahatlamasını sağlar.

Hücre işlevselliğinin hızlanmasına sebebiyet veren bileşimindeki Glikolik asit %10, soyucu özelliği sayesinde cildin yenilenmesine tam anlamda katkı sağlamaktadır.

Sorunsal ve Çözüm : Yağlı ve yağlanmaya eğilimci ciltlerin baş belası olan aşırı yağlanma ve buna bağlı oluşan sorunlar nedeniyle kişide oluşabilecek diğer sağlık sorunlarına ısrarcı eğitmen gibi davranan DDF Glycolic %10 Exfoliating Oil Control Gel Yağlanmayı Kontrol Altına Alan Gece Bakım Jeli, sorunların üstesinde uzmanlıkla gelmektedir. Cildin dokusunu pürüzsüzleştirip gözeneklerin ve ince çizgilerin en aza indirilmesini sağlamaktadır. İşlevselliği artırıcı özelliğiyle ciltte yenilenme ve canlılık hissi oluşturmaktadır.

Kullanım Şekli : Jelin uygulanacağı bölge yüzeyi iyice temizlenir. Kurumuş cilde az miktar jel sürüldükten sonra masaj yapar vaziyette cilde yedirilir. Özel karışım olması dolayısıyla az miktar jel verim almak için yeterlidir. Sadece gece kullanımına uygun olan bu ürünün çok kuru ve alerjik cilt türlerine uygulanması tavsiye edilmez.

Göz ve göz çevresine uygulanmamalıdır. Ciltteki yağlılık ve duyarlılık durumuna bağlı olarak gün aşırı veya hafta içerisinde en az üç defa kullanılabilir. Temiz cilde uygulanıldığından emin olunmalı ve yüz, boyun ve de istenilirse göğüs bölgesine de uygulanabilir. Sabahları kesinlikle cildin yıkanıp temizlenmesi ve üründen arındırılması gerekmektedir. Ayrıca sabah yıkama sonrası güneş koruyuculu DDF nemlendirici kullanılması önerilir.

İçeriği :

  • Glikolik asit
  • Salisilik asit (Yağ salgısını azaltarak yağlı cilt görünümü engeller)
  • Çinko (Sağlıklı cilt dokusunu düzenler)
  • Selenyum (Sağlıklı cilt dokusunu düzenler)

Not: “Göz ve göz çevresinden uzak tutulmalı ve sabahları kesinlikle cilt yıkanıp temizlenmelidir.”


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.