x
Sepet
%20 indirim
DDF Blemish Foaming Cleanser Yağlı Ciltler İçin Köpük Formunda Temizleyici 200 ml
Marka: DDF
Barkod: 060748006207

DDF Blemish Foaming Cleanser Yağlı Ciltler İçin Köpük Formunda Temizleyici 200 ml

183,00 TL
146,40 TL(KDV DAHİL)
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
25
Miktar
Güncelleme Tarihi: 16.05.2016 - Pazartesi Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : DDF
Ürün Serisi : Temizleyiciler ve Tonikler
Boyut : 200 ml
Güncelleme Tarihi : 18.03.2017 - Cumartesi
Özet Bilgi : Karma ve akneli cilt tipleri için geliştirilmiş ürün parlamayı önleyici temizleyicidir. Cildin sebum dengesini düzenleyerek gözenekleri temizler. Cildi sıkılaştırır ve gençleştirici bakım uygular. Ürün temiz cilt üzerine ince bir tabaka şeklinde uygulanır. 5-10 dakika kurumasının ardından su ile durulanır.
DDF Blemish Foaming Cleanser Yağlı Ciltler İçin Köpük Formunda Temizleyici


DDF markasının köpük formunda yağlı ciltler için temizleyicisidir. Köpük formunda yağlı ciltler için özel olarak üretilen DDF Blemish Foaming Cleanser, cildin yağ dengesini bozmaksızın ve tahriş etmeksizin yağ salgısına bağlı oluşan ve istem dışı parlaklığı gidermede kullanılan temizleyici üründür. Köpük formunda geliştirilmiş olması nedeniyle kullanımı kolaydır. 

Cilde çabuk uyum sağlayabilen DDF Blemish Foaming Cleanser temizleyici, akne ve siyah nokta oluşumunu engellediği gibi, aynı zamanda gözeneklerin de tıkanmasını önler. Kişiyi rahatsız eden yağlı veya ıslak cilt görünümüne tam anlamıyla son vermeye yardımcı ürün olma özelliğiyle uzun süreli kullanılması durumunda cildin mat ve yumuşak formda kalması sağlanabilmektedir. Özel olarak geliştirilen salisilik asit içerikli köpük formumdaki DDF Blemish Foaming Cleanser, ciltte kuruluk yapmayacak şekilde işlevlerini harfiyen yerine getirebilir vaziyette formüle edilmiştir. Cilde herhangi bir zarar vermemekle birlikte, nem oranında da denge kaybına uğratma görülmez.

DDF Blemish Foaming Cleanser Yağlı Ciltler İçin Köpük Formunda Temizleyici Özellikleri

Yağlı ciltlerin yanı sıra normal, yağlıya eğilimli ve akneli ciltler içinde uygundur. DDF Blemish Foaming Cleanser, cildin yağlanmasını azaltıcı etkiye sahip, cilt gözeneklerinin temizlenip nefes almasını sağlayan ve sıkılaştırıcı etki gösteren gelişmiş temizleyicidir. Cilt temizleme ürünlerinde önde gelen DDf markasının cilt temizleme ürünlerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Cildin üst tabakalardaki yıpranmaların önüne geçmekte, alt tabakaların ise nefes almasına olanak sağlamaktadır. Beslenmesinde engel teşkil eden kir, bakteri ve yağ kalıntılarının derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur.

Sorunsal ve Çözüm : Karma ve normal ciltler dâhil, başta yağlı ve akneli ciltler olmak üzere birçok ciltte görülebilen yağlanma ve yağlanmaya bağlı parlamaya karşı etkin çözümler sunan DDF Blemish Foaming Cleanser temizleyici, bu sorunların tümüne karşı rahatlıkla kullanılabilmekte ve aknelere karşıda etkin çözüm sunmaktadır. En belirgin etkileri cildin sıkılaşmasına, gözeneklerin temizlenip yağ oranının azalmasına katkı sağlamasıdır.

Kullanım Şekli : Köpük formunda geliştirmiş DDF Blemish Foaming Cleanser, temzilenmiş cilde ince tabaka halinde iyice sürülür. Sürüldükten sonra beş – on dakika kadar ürünün kuruması beklenir. Kuruma sonrasında bol su ile cilt durulanır. Göz çevresi hariç günde iki kez, sabah ve akşam uygulanabilecek olan DDF Blemish Foaming Cleanser, dairesel hareketlerle nemli cilde sürülmelidir. Ardından bol suyla iyice durulanmalıdır. Ayrıca DDF Yağlı Ciltler için Güneş Korumalı Nemlendirici ürününü de inceleyebilirsiniz.

İçeriği : 

  • Salisilik asit: Yağ salgısını azaltıp cildi yeniler. Ciltteki ölü tabakanın ayrılmasına yardımcıdır.
  • Azelaik Asit: Ciltte renk tonunun açılmasını sağlar.
  • Red Clover: Anti-inflamatuar bir üründür. (İltahap önleyicidir)
  • Calendula: Cildin yumuşamasını ve nemlenmesini sağlar.
  • Golden Seal Ekstresi: Antiseptiktir.
  • Myrrh Ekstresi: Antiseptik etki eder. (Enfeksiyon, septisemi veya çürümeyi önlemek amacıyla canlı dokuya uygulanan mikrop karşıtı maddedir)
  • Echinecea Ekstresi: Antiseptik özelliğinin yanı sıra rahatlatıcı ve sakinleştirici özelliktedir.

Not: “Göz çevresine gelmemesine dikkat edilmelidir.”


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.