x
Sepet
%50 indirim
DDF Anti-Aging Sensitive 3-PC Kit
Marka: DDF
Barkod: 060748010013

DDF Anti-Aging Sensitive 3-PC Kit

459,00 TL
229,50 TL(KDV DAHİL)
- ,
3/ 5
İçinde bütün bakım malzemeleri var.O yüzden tercih ettim.Hem deneme fırsatım oldu.Ama gerçekten çok güzel ve çok memnun kaldım.Nemlendiricileri cildi yağlı bırakmıyor.Tahriş etmiyor ürünler.Alerjik etki yaratmadı.
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
- ,
5/ 5
44.5
Miktar
Güncelleme Tarihi: 16.05.2016 - Pazartesi Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : DDF
Ürün Serisi : Anti Aging ve Kırışıklık
Boyut : -
Güncelleme Tarihi : 03.03.2017 - Cuma
Özet Bilgi : Normalden yağlıya eğilimli ciltlerin temizlenmesini ve nemlendirilmesini sağlar. Anti aging özellikli ürün cildi zedelemeden derinlemesine temizler ve nemlendirici etkisi ile cilde canlandırıcı nakım uygular. Kit içerisindeki ürünler talimatları doğrultusunda kullanılmaktadır.
DDF Anti-Aging Sensitive 3-PC Kit

Anti aging bakım sağlayan canlandırıcı bakım kiti...

Normalden yağlıya dönük ciltlerde temizleme ve nemlendirme sağlamaya yardımcı anti aging bakım kitidir. Ürün seti yüz için nemlendirici, göz çevresi bakımını destekleyen krem ve hassas yağlı ciltlerde temizleyici jel şeklindedir. Ürünler cildi derinlemesine temizler ve nemlendirici bakım sağlar.  Ddf kullanıcılarının da bildiği gibi cilde uygulanan ürünler komple bakımla cildi baştan aşağıya yeniler ve genç bir görünüm sağlar.

DDF Anti-Aging Sensitive 3-PC Kit Özellikleri:

DDF Sensitive Skin Cleansing Gel 89 ml: Cildin yağını arındıran ürün nemlendirici ve rahatlatıcı bakım sunar. Tahriş oluşumu engeller ve sıkılaştırıcı bakım gerçekleştirir.

DDF Nourishing Eye Cream 14 gr: Göz çevresindeki çizgi görünümlerini azaltır ve nem sağlar. Yaşlanma etkilerini ortadan kaldırır.

DDF Ultra Lite Oil Free Mousturizing Dew 48 gr: Normalden yağlıya eğilimli ciltlerde nemlendirici bakım sağlar. Cildi yenileyici bakım uygular.

Vücuda Etkisi: Kullanılan ürün kiti düzenli olarak uygulandığında ciltte derinden temizlenme, arınma, nemlenme, sıkılaştırıcı ve sakinleştirici bakım gerçekleşmiş olur. Normalden yağlıya dönük hassas ciltlerde temizleme ve nemlendirme işlemi gerçekleştirir. Anti aging özellikli set komple bakım için tercih edilen etkili bir ürün setidir.

Uygulanan Bölge: Ürün kiti içeriğindeki ürünler yüz, göz çevresi ve cilt üzerine uygulanır.

Kullanım Şekli: Her bir ürün talimatları doğrultusunda uygulanmalıdır.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün seti içerisindeki ürünler talimatlar doğrultusunda ve yeterli miktarda ilgili bölgelere uygulanmalıdır.

Not: " Ürünler direkt göz temasından uzak tutulmalıdır, temas halinde bol su ile durulanmalıdır."


KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.