x
Sepet
Daylong Actinica Spf 50 80 gr
Marka: Daylong
Barkod: 793194746242

Daylong Actinica Spf 50 80 gr

94,00 TL(KDV DAHİL)
- ,
3/ 5
gün boyu bir kalkan görevi görüyor. hassas cildimi güneşten çok iyi koruyor. bu ürünü çok seviyorum. sizlere de öneririm.
Güneş koruma - ,
5/ 5
Yağlı his bırakmıyor.Yapış yapış olmuyor.İyi koruyor.Fiyatı uygun.Tavsiye ederim.
- ,
5/ 5
Benim gibi çok hassas bir cilde sahipseniz harika bir ürün. Dışarı çıkmadan kullanıyorum. Etkisi oldukça uzun sürüyor. Yoğun bir nemlendirme de sağlıyor üstelik .
- ,
3/ 5
Çok güzel bir koruyucu.Bunun yanında çok da güzel nemlendirici.Cildin üzerindeki etkileri başarılı.Herhangi bir ters etkiye sebep olmuyor.
- ,
5/ 5
54.2
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Daylong
Ürün Serisi : Güneş Koruyucu Ürünler
Ürün Özellikleri : Güneşin zararlarına karşı etkili bakım gerçekleştiren ürün, çok hassas ciltleri de korur.
Güncelleme Tarihi :
14.03.2017 - Salı
Boyut : 80 gr
Özet Bilgi : Hassas ciltlerin dahi kullanabileceği ürün güneşe karşı aşırı hassas olan ciltler için geliştrilmiş bir koruyucudur. Cildi güneşin zararlı olan etkilerine karşı korur ve nemlendirici bakım uygular. Korumanın yanında besleyici ve canlandırıcı yönüylede etki sağlar. Ürünü güneşe maruz kalmadan 2o dakika önce uygulamak gerekir.
Daylong Actinica
Cildin güneşin zararlı ışınlarından korunması, zaman içinde riskli bir cilt yapısına kavuşulmasının önüne geçer. Bazı cilt tiplerinin ise dış faktörler yüzünden olduğu kadar, çeşitli hastalık yatkınlıkları yüzünden de oldukça hassas bir yapıda olması mümkündür. Özellikle cilt kanseri ve güneş alerjisi gibi, kişinin hayatını oldukça önemli düzeyde olumsuz etkileyen hastalıklar için, çok güçlü ve etkin ürünler kullanılması gereklidir. 
Daylong Actinica; non-melanom deri kanseri ve güneş alerjisine karşı etkisi kanıtlanmış, özel bir koruma ürünüdür. Çok özel bir formülasyona sahip olan ürün, cildin ihtiyacı olan bakımı sağlarken, derinlemesine bir şekilde nemlenmesine de yardımcı olur. Daylong Actinica; nan-melanom deri kanseri gelişimine yatkın olan hastalarda yapılan iki yıllık bir çalışma ile geliştirilmiştir.  
UVB ve UVA ye karşı etkin koruma sağlayan ürün suya, ısıya ve ışığa dayanıklıdır. İçeriğinde PEG emülsifiye edici maddeler, parfüm ya da koruyucu madde bulundurmaz. Çok hassas ciltler için de kullanıma uygundur. Uva aralığında referans olarak kabul edilen resmi Avustralya Standartları’na uygundur.

Daylong Actinica Özellikleri

Vücuda Etkisi: Daylong Actinica; çok hassas yapıda cildin nem dengesini koruyup bakımını yaparak, gelişecek önemli hastalıkların da önüne geçer. Vücudun ihtiyacı olan cilt koruması ve sağlığını, en etkin şekilde gerçekleştirmeye yardımcıdır. 
Uygulanan Bölge: Daylong Actinica ürününü, güneşten etkilenen tüm vücut bölgesine uygulayabilirsiniz. 
Kullanım Şekli: Daylong Actinica ürününü, güneşe çıkmadan yirmi dakika önce bol miktarda cildinize uygulayınız.  Sinek koruyucularla da kullanabileceğiniz ürünü, koruyucudan on beş dakika öncesinde uygulamanız yeterlidir. Gözlerle temasından kaçınınız. Kızarıklık gibi herhangi bir yan etkide doktorunuza baş vurunuz. 
Kullanım Miktarı ve Zamanı: Daylong Actinica ürününü bol miktarda ve iki kez uygulayınız. Uzun süre suda kaldıktan sonra uygulamayı tekrarlayınız. Ürün 80 ml'dir.

Editörün Notu:

Suya, ısıya ve ışığa dayanıklı Daylong Actinica sıradan güneş koruma ürünlerinden çok daha fazlasıdır. Deri kanserini ve güneş alerjisini önleyen yapısı, rahat bir tatil geçirmenize yardım eder. Kuruluk, tahriş gibi sorunların önüne geçen ürün, ışığa çıkmadan 20 dakika öncesinde ve birkaç kere tekrarlanarak kullanılmalıdır.KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.