sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%15
%15
85,99 TL
73,09 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
116,82 TL
99,30 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
98,97 TL
84,12 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
80,00 TL
68,00 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
129,80 TL
110,33 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
144,40 TL
122,74 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
59,00 TL
50,15 TL
Kargo
Bedava
%15
%15
59,00 TL
50,15 TL
Kargo
Bedava
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Daylong

Cildin hassas yapısına uygun ürün kullanımı, en doğru cilt bakımı uygulamasıdır. Özellikle güneş koruma ürünlerinin kullanımı, cilt sağlığı için kurtarıcı özelliktedir. Cildin çok daha sağlıklı, yaşlanma belirtilerinden uzak, pürüzsüz bir yapıya kavuşmasını sağlar. Daylong güneş koruma ürünleri serisi, cildin en ideal şekilde güneşten korunmasına yardımcı ürünlerden oluşur. İçeriğinde bulundurduğu vitaminler, gliserin ve dexpanthenol sayesinde cildin nem dengesini korumaya yardımcıdır. Hassas ciltlerin kullanımı için özel olarak geliştirilen formülasyonu ile piyasadaki ürünler arasında fark yaratır. Akneli, alerjik yapıda ve önemli cilt sorunları olan hassas yapıdaki tüm cilt tipleri için ayrı ayrı geliştirilen özel ürün seçenekleri mevcuttur.

Daylong Ürünleri Serisi, cildin nem dengesi için yoğun şekilde çalışırken, her yaşa hitap eden ürünleri ile, cildi mükemmel bir koruma altına alır. Mor ötesi ışınlara karşı koruma sağlayan ürünler, aynı zamanda güneşin yararlı etkilerinden de faydalanmanızı sağlar. Önemli cilt sorunları yaşayan kişilerin kullanımına özel geliştirilen formülasyonu ile, Daylong Serisi iyileştirici etkisi olan ürünlerden oluşur. Yüz bakımı için de pek çok ürün geliştirmiş olan Daylong; cildi nemlendirirken, pürüzsüz ve sağlıklı bir yapıya kavuşması için de yardımcı olur. Diğer nemlendiriciler gibi, cilde su kaybı yaşatmaz, aksine cildin sebum dengesini destekler. Ciltte oluşan ve oluşabilecek aknelere karşı da bakım sağlayan bu ürünler, cildin yağ bariyerini de dengeler. Deri yüzeyindeki epidermis tabakasının zarar görmesine engellemeye yardımcıdır. Deriyi koruyan doymamış yağ asitlerini ve fosfolipitleri güçlendirir. Hemen hemen tüm ürünlerinin içeriğinde bulunan E vitamini sayesinde, cildin yaşlanmasına ve güçsüzleşmesine sebep olan zararlı ışınları yok etmeye yardımcıdır. Krem hızlıca emilerek, cildin derinlemesine nemlenmesini sağlamaya destek verir. Daylong Ürünleri, emülgatör ya da koruyucu içermez.

Zararlı ışınlarından koruduğu kadar, güneşin cilde olan faydalarını da destekleyen ürün, ciltte meydana gelebilecek nem kaybını önlemeye ve ekstra bakım sağlamaya yardımcı olur. Yağsız bir yapıda olan formülü ile, kullanıcıların keyifle tercih ettiklerini söyledikleri bir üründür. Özellikle içeriğindeki vitaminlerin, kullanımlarını teşvik ettiğini ve zaman içinde düzenli kullanımla birlikte pürüzsüz bir cilde kavuştuklarını da dile getirmişlerdir. Akne eğilimli cilt yapısına sahip olan kullanıcılar; ürünün yağsız yapısı ve jel formülü ile aşırı yağlı ve akneli ciltlerine ideal bakım sağladığını ve ciltlerinde kuruluk hissi yaratmadığını söylemişlerdir. Cildin hassasiyetini engelleyen ürünler serisi ile, alerjik yapıdaki cilt tipleri için de koruyucu özellikte olan Daylong; kullanıcılar için, piyasadaki ürünlerden farklı bir yere sahiptir. Cildin koruyucu asit örtüsünü muhafaza ederek, en ideal bakımı sağlama amaçlı geliştirilmiştir.

Daylong Markası, kaliteli ve etkin bir bakım için geliştirilmiştir.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.