x
Sepet
%20 indirim
Davines Dede İnce Telli Saçları Koruma Kremi 250 ml
Marka: Davines
Barkod: 8004608242185

Davines Dede İnce Telli Saçları Koruma Kremi 250 ml

99,00 TL
79,20 TL(KDV DAHİL)
15
Miktar
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 (312) 418 00 45 0(532) 130 45 22 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)


Marka : Davines
Ürün Serisi : Saç Kremleri
Ürün Özellikleri : Yıpranmış saçları onarıp sağlıklı ve hacimli saçlara kavuşmanızı sağlar.
Boyut : 250 ml
Güncelleme Tarihi : 03.01.2017 - Salı
Özet Bilgi : Yumuşak ve hafif saçlar için geliştirilmiş bakım kremidir. Saçları canlandıran ürün sağlıklı ve hacimli saçlar geliştirir. Saçlardaki yıpranmayı onarır ve permai boya gibi kimyasal işlemler öncesinde saçı korur. 4.0 pH değeri ile cildi yormadan nazikçe bakım gerçekleştirir. Günlük bakıma uygun olan ürün saçı yumuşatır ve besler. Temiz ve nemli saça uygulanan ürün 3-5 dakika bekletilir ve taranarak nazikçe durulama işlemi yapılır.
Davines Dede İnce Telli Saçları Koruma Kremi 250ml

Yıpranmış olan ince telli saçlar için geliştirilmiş koruyucu bakım şampuanıdır. Saçların zarar görmesini engelleyen içeriği ile nazikçe temizlik sağlar ve parlaklık, canlılık meydana getirir. 5.0 ph değeri ile cildi yormaz ve etkili bakımı garantiler. Saç yapısını bozmadan yumuşama sağlar ve besleyici bakımı gerçekleştirir.

Saçların elastikiyet kazanmasına yardım eden ürün kopma ve kırılmalara karşı üstün koruma gerçekleştirir. Davines Dede İnce Telli Saçları Koruma Kremi cildi yormadan güçlü ve dirençli saçlar oluşturan ürün düzenli kullanımı ile saçlara hacim ve güç kazandırır.

Davines Dede İnce Telli Saçları Koruma Kremi 250 ml Özellikleri:

İnce telli saçlar için geliştirilmiş ürün yıpranan saçları onaran bakım sunar. Saçların sağlıklı ve gür görünmesini sağlar ve nazikçe temizler. 5.0 ph değeri ile cildin yorulmasına izin vermez. Nazik bakım sağlayan ürün günlük bakıma uygundur. Üstün koruyucu bakımı koruyucu içerikli şampuanla sağ lamak mümkündür. Saçları dış etkenlere karşı da korur ve kırılmaları ve kopmaları engeller.

Vücuda Etkisi: İnce telli saçlara üstün bakım sağlar. Saçların yıpranmasını ve hasar görmesini engeller. Nazikçe temizleyici ve parlaklık verici bakım sunar. Saçlara parlaklık ve yumuşaklık kazandıran ürün 5.0 ph değeri ile canlandırıcı, yenileyici saçlar geliştirir. Saçların doğal yapısını bozmadan pozitif bakımı gerçekleştirir.

Uygulanan Bölge: Saç yüzeylerine uygulanmaktadır.

Kullanım Şekli: Yeterli miktarda ürün nemli saça masaj yardımı ile uygulanır. Birkaç dakika bekletip durulanan saçlar için gerekirse işlem tekrar eder.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Ürün saç banyosu ve banyo sırasında iki ceviz büyüklüğünde saça uygulanır. Ürün 250 ml olarak sunulmaktadır.

Not: "Göz ile teması halinde bol su ile durulanmalıdır."

Kaydet

KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.