sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%15
Kargo
Bedava
%15
649,00 TL
551,65 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
509,00 TL
432,65 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
789,00 TL
670,65 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
1.049,00 TL
891,65 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
409,00 TL
347,65 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
535,00 TL
454,75 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
429,00 TL
364,65 TL
Kargo
Bedava
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Darphin Serum

Daprhin; Fransız dermo-kozmetik markasıdır. Fransız dönem kraliçelerinden ilham alarak kurulmuştur. Fransız dönem kraliçeleri cilt bakımlarını farklı bitkilerin aromatik etkilerinden yararlanarak yapmaktaydı. Onların ciltlerinin güzelliği de Darphin markasına ilham oldu. Marka geliştirdiği tüm ürünlerinde farklı bitkilerin özlerinden ve farklı vitaminlerden yararlanmaktadır. Formüllerini mümkün olduğunca temiz içeriklerden oluşturur ve içlerinde paraben gibi cilde zarar verecek maddeler yer almaz.

Cilt bakımı rutini, cildin sağlıklı ışıltısını daha uzun süre koruyabilmesi için çok önemlidir. Bu nedenle hangi cilt tipine ya da hangi cilt sorununa sahip olursanız olun cildinize uygun bir cilt bakımı rutinine ihtiyacınız vardır. Cilt bakımı cilt tipi ve cilt sorunlarının yanı sıra yaşa bağlı olarak da farklılık göstermektedir. Serumlar; daha çok 20’li yaşlarının sonrasında olan kişilerin cilt bakımı rutinine eklemesi gereken ürünlerdir. 20’li yaşların sonlarından itibaren bazı hücrelerin üretiminde ve kalitesinde yavaşlama olur. Bu da cilt yüzeyinde farklı sorunların yaşanmasına sebep verir. Bu nedenle daha bu sorunlar başlamadan cilde yoğun bir şekilde destek veren serumları kullanmaya başlamak gerekir. Serumların formülleri diğer cilt bakım ürünlerine göre çok daha yoğundur. Cildin alt tabakalarına kadar ulaşarak cildi alt katmanlarından itibaren beslemeye odaklanırlar. Bu sayede cildin en üst tabakasının da en iyi görünümünü kazanmasına yardım ederler.

Serumlar; nemlendiricilerden önce kullanılması gereken ürünlerdir. Nemlendiricinin de etkisini arttırmaya destek verdikleri için bu ürünlerden önce kullanılması iki ürünün de daha etkili olmasını sağlamaktadır. Darphin serumları cildinize yoğun bir şekilde nem desteği verir. Bunun yanı sıra cildinizdeki sorunlara göre kişiselleştirilen ürünler, cildinizin sağlıklı bir görünüm kazanmasına da yardımcı olur.

Darphin serumları genellikle su bazlıdır. Bu sayede cildin su tutma kapasitesini arttırmaya da yardım eder. Yapışkan bir hisse neden olmaz. Cilde hızlı bir şekilde nüfus eder. Tüm cilt tiplerine uygun farklı serumlar bulunur. Kuru cilt tiplerinde daha yoğun nem desteği yağlı cilt tiplerinde ise dengeleme özelliği odak noktasıdır. Leke karşıtı bakım ya da anti-aging bakım arayan kişiler için de etkili serumlar geliştiren marka, bu kişilerin cildinin daha dinamik bir görünüm yakalamasına yardım eder. Darphin serumları cildi canlandırarak tazelemeye odaklıdır. Bu ürünlerin etkilerini en iyi şekilde gösterebilmesi için düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.