sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%15
Kargo
Bedava
%15
1.049,00 TL
891,65 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
759,00 TL
645,15 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
609,00 TL
517,65 TL
Kargo
Bedava
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Darphin Predermine

Darphin; Pierre Darphin tarafından kurulan Fransız dermo-kozmetik markasıdır. Pierre Darphin, Fransız kraliçelerinin botanik bitkiler kullanarak cilt bakımlarını yapmalarından esinlenerek tamamen bitkisel esanslar ile ürünler geliştirmeye başlar. Farklı bitkilerin özlerinden yararlanarak geliştirdiği ürünleriyle cilt sağlığınıza en etkili şekilde destek olmaya çalışır.

Darphin; her cilt tipi ve cilt sorununa yönelik farklı seriler geliştirmektedir. Darphin Predermine serisi; olgun cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Anti-aging etkili ürünleri ile cildinizin daha genç ve dinamik bir görünüm yakalamasına yardım eder. Cildi sıkılaştırmaya destek verir. Bu sayede ince çizgi ve kırışıklık görünümlerinin azalmasını sağlar. Cilt konturünü belirginleştirmeye yardım eder.

Darphin Predermine Anti Wrinkle Firming Night Krem; anti-aging bakıma ihtiyaç duyan kişiler için geliştirilmiş bir gece kremidir. Cilt kendini geceleri yeniler. Yaş ilerledikçe yenilenme süreci yavaşlar. Bu nedenle gece bakım kremleriyle cildin yenilenme sürecine destek olmak gerekir. Sıkılaştırıcı etkili bu ürün, cildinizdeki ince çizgi ve kırışıklık görünümlerinin azalmasına yardım eder. Gece boyunca cilde ihtiyacı olan nemi kazandırmaya çalışarak cildin güne en iyi şekilde başlaması için çabalar. Cildin daha canlı bir görünüm kazanmasına yardım eder.

Darphin Predermine Anti Wrinkle Dry Skin Krem; bu ürünün iki farklı versiyonu bulunmaktadır. Normalden kuruya dönük ciltler için ve kurudan çok kuruya dönük ciltler için iki farklı formda ürünü vardır. Cilt tipine göre cilde ihtiyacı olan nemi kazandırmaya odaklanır. Kuru ve çok kuru cilt tipleri için geliştirilen ürün daha yoğun nem desteği verir. Aynı zamanda kırışıklık karşıtı bakım da sunar.

Darphin Predermine Densifying Anti Wrinkle Fluid Krem; cilt yüzünde akne nedeniyle oluşan izlerin giderilmesine yardımcı olan bir üründür. Kırışıklık ve ince çizgi sorunlarıyla da başa çıkmanıza yardım eder. Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde kullanıma uygundur.

Darphin Predermine Firming Wrinkle Repair Serum; cilde yoğun bir şekilde kolajen desteği sağlayan bir serumdur. Bu sayede cildin elastikiyetini yeniden kazanmasına yardım eder. Cildi besler. Kırışıklık görünümleriyle savaşmanıza destek verir. Cildinizin daha dolgun ve dinamik bir görünüm yakalaması için çabalar.

Darphin Predermine serisindeki ürünlerin etkisini en iyi şekilde gösterebilmesi için düzenli olarak kullanılması tavsiye edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.