sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%15
Kargo
Bedava
%15
349,00 TL
296,65 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
319,00 TL
271,15 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
429,00 TL
364,65 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
329,00 TL
279,65 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
415,00 TL
352,75 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
415,00 TL
352,75 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
535,00 TL
454,75 TL
Kargo
Bedava
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Darphin Intral

Doğal bitkilerin özlerini kullanarak ürünlerini geliştiren Darphin, Fransız dermo-kozmetik markasıdır. Fransız kraliçeleri kendi dönemlerinde bitkilerin özlerinden yararlanarak cilt bakımlarını gerçekleştirmekteydi. Bundan ilham alarak ürünlerini geliştirmeye başlayan Darphin; cilt sağlığınıza en iyi şekilde destek olmaya çalışır.

Cilt tipleri; normal, karma, yağlı, kuru ve hassas olarak ayrılmaktadır. Her bir cilt tipi kendine özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Hassas cilt tipleri; diğer cilt tiplerine oranla cildi daha kolay tepkime gösteren ciltlerdir. Bu cilt tipinde cilt yüzeyinde kızarıklık, kaşıntı gibi farklı belirtiler görülebilir. Hassas cilt tipine sahip olan kişilerin bu tepkimelere neden olmayacak içeriklerle desteklenen ürünler kullanması gerekir. Darphin; tamamen bitkisel esanslar ile geliştirdiği ürünleri ile hassas cilt tiplerine en etkili şekilde müdahile eden bir markadır. Daprhin Intral serisi özellikle bu cilt tipine sahip olan kişiler için geliştirilmiştir. Daprhin Intral serisinde temizleyici, tonik, güneş koruyucu, serum ve nemlendirici ürünleri bulunmaktadır. Baştan sona cilt bakımının en iyi şekilde gerçekleşmesine yardım eder.

Darphin Intral Redness Serum; hassas cilt tipine sahip olan kişilerin cildini yoğun bir şekilde beslemeye yardım eder. Cilt bariyerini kuvvetlendirmeye destek olur. Cilt yüzeyinde meydana gelen hassasiyet belirtilerinin giderilmesine yardım eder. Yatıştırıcı etkisi vardır.

Darphin Intral Redness Relief Recovery Krem; hafifi bir yapıya sahip olan günlük nemlendiricidir. Hassas cilt tipine sahip olan kişilerin cildini besler. Kızarıklık gibi belirtilere neden olmadan cildin nem açısından dengelenmesine yardım eder. Cilt bariyerini kuvvetlendirerek cildin kendini korumasına destek olur. Cildi yatıştırır, sakinleştirir.

Darphin Intral Tonik; hassas cilt tipleri için geliştirilen bir toniktir. Temizleyicilerin ulaşamadığı noktalara ulaşarak cildin derinlemesine temizlenmesine yardım eder. Temizleme işlemi sırasında herhangi bir hassasiyet sorununa neden olmaz. Gözenekleri arındırır, arındırılan gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur.

Darphin Intral Cleansing Milk; makyaj gibi uygulamalardan cildi nazik bir iekilde arındırmaya yardım eder. Süt formunda bir ürünüdür. Temizlerken cildi nemlendirir. Yatıştırıcı etkisi vardır.

Darphin Intral Soothing Krem; günlük nemlendirici kremdir. Cildi nemlendirir, yatıştırır. Nem açısından dengelenmesine yardım ederek erken yaşlanma belirtilerine karşı cildi korumaya destek olur. Cildi çevresel faktörlere karşı da korumaya yardım eder.

Darphin Intral Redness Relief Recovery Balm; cildinde kızarıklık sorunları olan kuru ve hassas cilt tipine sahip olan kişiler için geliştirilmiş bir üründür. Yoğun nemlendirici etkisi sayesinde nemi cilde hapsetmeye yardım eder. Bu sayede cilt yüzeyinde kuruluk nedeniyle oluşan sorunların giderilmesine destek olur.

Darphin Refreshing Cleansing Milk; cildi makyaj, yağ ve kir gibi kalıntılardan temizlemeye yardımcı olan bir üründür. Yumuşak bir yapısı vardır. Cildin nazikçe arınmasını sağlar. Nemlendirici etkisi ile cildi anında canlandırır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.